
Logitech 910-007014. Factor de formă: Ambidextru. Tehnologie detectare mișcare: Optic, Interfață dispozitiv: RF Wireless + Bluetooth, Rezoluție mișcare: 4000 DPI, Tip butoane: Butoane apăsate, Număr butoane: 3, Tip scroll: Rotiță. Sursă de alimentare: Baterii. Culoarea produsului: Roz
Specificații
Alte caracteristici
| Compatibilitate | Logi Bolt USB receiver |
Sustenabilitate
| Plastic reciclat post-consumator în produs | 58% |
| Certificate de sustenabilitate | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
Conținutul ambalajului
| Ghid utilizator | Da |
| Card de garanție | Da |
| Baterii incluse | Da |
Date de ambalare
| Cantitate per pachet | 1 buc. |
Greutate și dimensiuni
| Greutate | 76 g |
| Înălțime | 26.6 mm |
| Adâncime | 106.7 mm |
| Lățime | 58.7 mm |
Cerințe de sistem
| Alte sisteme de operare acceptate | ChromeOS |
| Sisteme de operare mobile acceptate | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 9.0, iPadOS |
| Sisteme de operare Linux acceptate | Da |
| Sisteme de operare Mac acceptate | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Sisteme de operare Windows acceptate | Windows 10, Windows 11 |
Alimentare
| Durată de viață baterie | 24 month(s) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nu |
| Port de încărcare USB Type-C | Nu |
| Tehnologie baterie | Alkaline |
| Tip baterie | AA |
| Număr de baterii suportate | 1 |
| Sursă de alimentare | Batteries |
Ergonomie
| Rază wireless | 10 m |
| Comutator pornit/oprit | Da |
Design
| Colorație suprafață | Monocromatic |
| Culoarea produsului | Pink |
| Factor de formă | Ambidextrous |
Mouse
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Da |
| Click silențios | Da |
| Număr butoane | 3 |
| Tip scroll | Rotiță |
| Tip butoane | Pressed buttons |
| Rezoluție mișcare | 4000 DPI |
| Tehnologie detectare mișcare | Optic |
| Destinație | Travel |
| Interfață dispozitiv | RF Wireless + Bluetooth |
Mouse Logitech Pebble 2 M350s Wireless Bluetooth Rose 910-007014
- Producător: LOGITECH
- Cod produs: 910-007014
- Disponibilitate: În Stoc
Etichete:
logitech,
pebble 2,
m350s,
910-007014,
mouse wireless,
mouse bluetooth,
mouse silent,
mouse office,
mouse laptop,
rose mouse