Lenovo ThinkVision P25i-30 Monitor. Făcut pentru locul de muncă modern. Vedeți mai mult din munca dumneavoastră pe ecranul mai mare FHD de 24.5 inch. Beneficiați de mai mult spațiu de ecran cu suport pentru daisy chain, folosind extensiile noastre simplificate de ecran. Navigați setările monitorului cu joystick-ul ușor de utilizat, plasat în spatele ecranului.
- 62.2cm (24.5") Full HD 1920 x 1080 W-LED IPS
- 6ms, 16:9, 250cd/m², 1300:1
- USB, VGA, HDMI, DisplayPort
Lenovo ThinkVision P25i-30 Monitor. Diagonala ecranului: 62.2 cm (24.5"), Rezoluția ecranului: 1920 x 1080 pixeli, Tip HD: Full HD, Tehnologie ecran: LED, Timp de răspuns: 6 ms, Raport de aspect nativ: 16:9, Unghi de vizualizare, orizontal: 178°, Unghi de vizualizare, vertical: 178°. Hub USB încorporat, Versiune hub USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Montare VESA, Reglarea înălțimii. Culoarea produsului: Negru
Eficiență energetică
| Număr de înregistrare EPREL | 1886819 |
| Număr versiune EPREL | 4 |
| Fișă tehnică (link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1886819/fiches?language=EN |
| Clasa de eficiență energetică | D |
Alte caracteristici
| Certificare | ENERGY STAR® Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT™ Gold, EU Energy Efficiency Level (Level-D) Eyesafe® Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland® Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Sisteme de operare compatibile | Windows 10, Windows 11 |
Conținutul ambalajului
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Lungime cablu DisplayPort | 1.8 m |
| Ghid de pornire rapidă | Da |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| Suport inclus | Da |
Date de ambalare
| Greutatea ambalajului | 8.4 kg |
| Înălțimea ambalajului | 422 mm |
| Adâncimea ambalajului | 160 mm |
| Lățimea ambalajului | 730 mm |
Greutate și dimensiuni
| Lățime ramă (jos) | 2 mm |
| Lățime ramă (sus) | 2 mm |
| Lățime ramă (lateral) | 1.76 cm |
| Greutate (fără suport) | 3.4 kg |
| Înălțime (fără suport) | 328.5 mm |
| Adâncime (fără suport) | 49 mm |
| Lățime (fără suport) | 557.3 mm |
| Greutate (cu suport) | 5.4 kg |
| Înălțime (cu suport) | 511.8 mm |
| Adâncime (cu suport) | 199.7 mm |
| Lățime (cu suport) | 557.3 mm |
Condiții de funcționare
| Umiditate relativă de depozitare (H-H) | 5 - 95% |
| Umiditate relativă de funcționare (H-H) | 8 - 80% |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 60 °C |
| Temperatură de funcționare (T-T) | 0 - 40 °C |
Alimentare
| Scala de eficiență energetică | A to G |
| Tip sursă de alimentare | Intern |
| Frecvență intrare AC | 50/60 Hz |
| Tensiune intrare AC | 100 - 240 V |
| Consum de energie (oprit) | 0.5 W |
| Consum de energie (maxim) | 52 W |
| Consum de energie (standby) | 0.5 W |
| Consum de energie (tipic) | 12.5 W |
| Consum de energie (SDR) la 1000 de ore | 15 kWh |
| Clasa de eficiență energetică (SDR) | D |
Ergonomie
| Interval unghi înclinare | -5 - 23.5° |
| Reglare înclinare | Da |
| Interval unghi de rotație | -45 - 45° |
| Rotire | Da |
| Unghi pivot | -90 - 90° |
| Pivot | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15.5 cm |
| Reglarea înălțimii | Da |
| Tip slot pentru cablu de securitate | Kensington |
| Slot pentru cablu de securitate | Da |
| Gestionare cabluri | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 mm |
| Montare VESA | Da |
Rețea
Porturi și interfețe
| Intrare audio | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Versiune ieșire DisplayPort | 1.4 |
| Număr ieșiri DisplayPort | 1 |
| Număr porturi DisplayPort | 2 |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| Număr porturi HDMI | 1 |
| HDMI | Da |
| Număr porturi VGA (D-Sub) | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nu |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Nu |
| Număr porturi downstream USB Type-A | 4 |
| Număr porturi upstream USB Type-B | 1 |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Tip port upstream USB | USB Type-B |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hub USB încorporat | Da |
Design
| Culoare picioare | Negru |
| Suport detașabil | Da |
| Numele culorii | Raven Black |
| Culoarea produsului | Negru |
| Poziționare pe piață | Birou |
Multimedia
| Cameră încorporată | Nu |
| Microfon încorporat | Nu |
| Difuzor(e) încorporat(e) | Nu |
Performanță
| Tehnologie Low Blue Light | Da |
Ecran
| Acoperire sRGB (tipic) | 99% |
| Gamă de culori | 83% |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Dimensiune vizibilă, vertical | 30.3 cm |
| Dimensiune vizibilă, orizontal | 54.4 cm |
| Densitate pixeli | 89.9 ppi |
| Pas pixel | 0.2802 x 0.2802 mm |
| Timp de răspuns (rapid) | 4 ms |
| Număr de culori ecran | 16.7 million colours |
| Unghi de vizualizare, vertical | 178° |
| Unghi de vizualizare, orizontal | 178° |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 Hz |
| Raport de contrast (dinamic) | 3000000:1 |
| Raport de contrast (tipic) | 1300:1 |
| Formă ecran | Plat |
| Ecran anti-reflexie | Da |
| Timp de răspuns | 6 ms |
| Luminozitate ecran (tipic) | 250 cd/m² |
| Touchscreen | Nu |
| Tip iluminare de fundal | W-LED |
| Iluminare LED de fundal | Da |
| Tip panou | IPS |
| Tehnologie ecran | LED |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip HD | Full HD |
| Rezoluția ecranului | 1920 x 1080 pixels |
| Diagonala ecranului | 62.2 cm (24.5") |
Specificații
| Model | P25i-30 |
| Numele modelului | ThinkVision P25i-30 Monitor |
| Accesorii incluse | DP Cable |
| Greutatea netă a produsului | 5.4 kg |