Monitorul Lenovo L27-4e Experimentează vizionarea modernă!
Reproducere clară și clară a imaginilor: Îmbunătățește-ți experiența de lucru cu monitorul FHD de 27 de inch care afișează vizuale clare și vibrante. Descoperă un confort sporit cu vizuale cu adevărat fluide la rata de reîmprospătare de 100Hz a ecranului.
Conectivitate practică și fără bătăi de cap: Experimentează ușurință în conectarea la perifericele tale preferate și deblochează o productivitate crescută pentru toate fluxurile tale de lucru. Bucură-te de compatibilitate și conectivitate cu toate dispozitivele tale folosind porturile HDMI sau VGA.
Ambalaje ecologice sustenabile: Alege un monitor cu cutii 100% din hârtie pentru ambalajul pe bază de hârtie, care minimizează impactul asupra mediului. Materialele din hârtie sunt adesea mai ușor de reciclat și reutilizat, contribuind la reducerea deșeurilor și a produselor secundare dăunătoare.
- 68,6cm (27") Full HD 1920 x 1080 W-LED IPS
- 6ms, 16:9, 300cd/m², 1500:1
- VGA, HDMI
Lenovo L27-4e. Diagonală afișaj: 68,6 cm (27"), Rezoluție a ecranului: 1920 x 1080 pixeli, Tip HD: Full HD, Tehnologie de afișare: LCD, Timp de răspuns: 6 ms, Raport de aspect nativ: 16:9, Unghi de vizualizare, orizontală: 178°, Unghi de vizualizare, verticală: 178°. Montarea VESA. Culoarea produsului: Negru
Eficiență energetică
| Număr de înregistrare EPREL | 2337729 |
| Numărul versiunii EPREL | 1 |
| Fișă tehnică (link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2337729/fiches?language=EN |
| Clasa de eficiență energetică | D. |
Alte caracteristici
| Certificare | Eticheta energetică a UE (clasa D) |
Conținutul ambalajului
| Ghid de pornire rapidă | Da |
| Cabluri incluse | HDMI |
| Suport inclus | Da |
Date de ambalare
| Card de garanție | Da |
| Greutatea pachetului | 6,4 kg |
| Înălțimea pachetului | 525 mm |
| Adâncimea pachetului | 111 mm |
| Lățimea pachetului | 690 mm |
Greutate și dimensiuni
| Lățimea ramei (jos) | 2,17 cm |
| Lățimea ramei (sus) | 2 mm |
| Lățimea ramei (laterală) | 2 mm |
| Greutate (fără suport) | 3,7 kg |
| Înălțime (fără suport) | 366,5 mm |
| Adâncime (fără suport) | 44,4 mm |
| Lățime (fără suport) | 611,9 mm |
| Greutate (cu suport) | 4,1 kg |
| Înălțime (cu suport) | 443,5 mm |
| Adâncime (cu suport) | 210 mm |
| Lățime (cu suport) | 611,9 mm |
Condiții operaționale
| Umiditatea relativă de stocare (H-H) | 5 - 95% |
| Umiditatea relativă de funcționare (H-H) | 8 - 80% |
| Temperatura de depozitare (T-T) | -20 - 60 °C |
| Temperatura de funcționare (T-T) | 0 - 40 °C |
Putere
| Scala de eficiență energetică | De la A la G |
| Tipul de alimentare | Intern |
| Frecvența de intrare AC | 50/60 Hz |
| Tensiunea de intrare AC | 100 - 240 V |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 W |
| Consum de energie (maxim) | 19,8 W |
| Consum de energie (standby) | 0,5 W |
| Consum de energie (tipic) | 17,3 W |
| Consum de energie (SDR) la 1000 de ore | 16 kWh |
| Clasa de eficiență energetică (HDR) | Nu este disponibil |
| Clasa de eficiență energetică (SDR) | D. |
Ergonomie
| Intervalul unghiului de înclinare | -5 - 22° |
| Ajustarea înclinării | Da |
| Reglarea înălțimii | Nu |
| Tipul slotului pentru blocarea cablului | Kensington |
| Slot pentru blocarea cablului | Da |
| Gestionarea cablurilor | Da |
| Interfață de montare a panoului | 100 x 100 mm |
| Montare VESA | Da |
Porturi și interfețe
| Ieșire pentru căști | Nu |
| Versiunea HDMI | 1.4 |
| Cantitatea porturilor HDMI | 1 |
| HDMI | Da |
| Cantitate de porturi VGA (D-Sub) | 1 |
| Hub USB încorporat | Nu |
Design
| Culoarea picioarelor | Negru |
| Culoarea ramei frontale | Negru |
| Nume de culoare | Corb negru |
| Culoarea produsului | Negru |
Multimedia
| Cameră încorporată | Nu |
| Difuzoare(e) încorporate | Nu |
Performanță
| Sistemele de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| AMD FreeSync | Nu |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
Afișaj
| Acoperire sRGB (tipic) | 99% |
| Adâncimea culorii | 8 biți |
| Dimensiune vizibilă, pe verticală | 33,6 cm |
| Dimensiune vizibilă, pe orizontală | 59,8 cm |
| Densitatea pixelilor | 82 ppi |
| Pasul pixelilor | 0,3114 × 0,3114 mm |
| Timp de răspuns (rapid) | 4 ms |
| Numărul de culori afișate | 16,7 milioane de culori |
| Unghi de vizualizare, vertical | 178° |
| Unghi de vizualizare, orizontal | 178° |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 Hz |
| Raport de contrast (dinamic) | 3000000:1 |
| Raport de contrast (tipic) | 1500:1 |
| Forma ecranului | Plat |
| Ecran anti-reflexie | Da |
| Tipul de măsurare a timpului de răspuns | GTG (Gri către Gri) |
| Timp de răspuns | 6 ms |
| Luminozitatea afișajului (tipic) | 300 cd/m² |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip de iluminare din spate | W-LED |
| Iluminare de fundal LED | Da |
| Tip de panou | IPS |
| Tehnologia de afișare | LCD-uri |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip HD | Full HD |
| Rezoluția afișajului | 1920 x 1080 pixeli |
| Diagonală de afișare | 68,6 cm (27") |
Specificații
| Model | L27-4E |
| Nume model | L27-4e |
| Greutatea netă a produsului | 4,1 kg |