Bucură-te de vizualuri uluitoare
Ridică-ți nivelul de joc cu grafică excepțional de uimitoare, care impresionează. Trăiește bucuria culorii adevărate în jocurile tale preferate. Cu VESA Certified DisplayHDR™ TB400, adâncime de culoare adevărată pe 10 biți, 99% sRGB și 98,5% DCI-P3, monitoarele de gaming Legion Pro 34WD-10 aduc un contrast excepțional cu negri mai închise și culori vibrante pentru un gameplay fluid și imersiv.
Experimentează o viteză palpitantă
Atinge viteză și precizie de nivel final cu un timp de răspuns GtG de 0,03ms oferit pe monitoare de gaming Legion Pro 34WD-10. Bucură-te de vizualuri fără blur cu certificarea ClearMR 13000 a monitorului. Cu rata de reîmprospătare de 240Hz, monitorul oferă jocuri ultra-fluide și cu intensitate intensă.
Valorifică conectivitatea supremă
Monitoarele de gaming Legion Pro 34WD-10 vin cu conectivitate USB-C care oferă o putere inteligentă de până la 140W, făcând ușoară conectarea tuturor dispozitivelor. Având True Split, senzori inteligenți și un port Ethernet RJ45, monitoarele promit un impuls de productivitate și o experiență superioară a utilizatorului
- 86,4cm (34") lățime quad HD 3440 x 1440 OLED
- 0,03ms, 21:9, 275cd/m², 1500000:1
- USB, HDMI, DisplayPort
Lenovo Legion PRO 34WD-10. Diagonală afișaj: 86,4 cm (34"), Rezoluție a ecranului: 3440 x 1440 pixeli, Tip HD: Wide Quad HD, Tehnologie de afișaj: LED, Timp de răspuns: 0,03 ms, Raport de aspect nativ: 21:9, Unghi de vizualizare, orizontală: 178°, Unghi de vizualizare, verticală: 178°. Difuzoare/difuzoare încorporate. Hub USB integrat, versiunea hub-ului USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Montare VESA, ajustare a înălțimii. Culoarea produsului: Negru
Eficiență energetică
| Număr de înregistrare EPREL | 2178836 |
| Numărul versiunii EPREL | 1 |
| Fișă tehnică (link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2178836/fiches?language=EN |
| Clasa de eficiență energetică | G. |
Conținutul ambalajului
| Lungimea cablului de alimentare | 1,8 metri |
| Lungimea cablului HDMI | 1,8 metri |
| Lungimea cablului DisplayPort | 1,8 metri |
| Numărul de șuruburi | 4 |
| Ghid de pornire rapidă | Da |
| Șuruburi incluse | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-C către USB Type-C |
| Suport inclus | Da |
Date de ambalare
| Greutatea pachetului | 14,6 kg |
| Înălțimea pachetului | 475 mm |
| Adâncimea pachetului | 282 mm |
| Lățimea pachetului | 940 mm |
Greutate și dimensiuni
| Lățimea ramei (jos) | 1,5 mm |
| Lățimea ramei (sus) | 1,5 mm |
| Lățimea ramei (laterală) | 1,5 mm |
| Greutate (fără suport) | 6,4 kg |
| Înălțime (fără suport) | 369,3 mm |
| Adâncime (fără suport) | 177,1 mm |
| Lățime (fără suport) | 789,6 mm |
| Greutate (cu suport) | 8,7 kg |
| Înălțime (cu suport) | 577,5 mm |
| Adâncime (cu suport) | 262,9 mm |
| Lățime (cu suport) | 789,6 mm |
Putere
| Scala de eficiență energetică | De la A la G |
| Tipul de alimentare | Intern |
| Frecvența de intrare AC | 50/60 Hz |
| Tensiunea de intrare AC | 100 - 240 V |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 W |
| Consum de energie (maxim) | 320 W |
| Consum de energie (standby) | 0,5 W |
| Consum de energie (tipic) | 64 W |
| Consum de energie (HDR) la 1000 de ore | 35 kWh |
| Consum de energie (SDR) la 1000 de ore | 38 kWh |
| Clasa de eficiență energetică (HDR) | G. |
| Clasa de eficiență energetică (SDR) | G. |
Ergonomie
| Intervalul unghiului de înclinare | -5 - 22° |
| Ajustarea înclinării | Da |
| Interval unghi de pivotare | -45 - 45° |
| Pivotant | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 13,5 cm |
| Reglarea înălțimii | Da |
| Tipul slotului pentru blocarea cablului | Kensington |
| Slot pentru blocarea cablului | Da |
| Interfață de montare a panoului | 100 x 100 mm |
| Montare VESA | Da |
Rețeaua
Porturi și interfețe
| Ieșire pentru căști | Nu |
| Versiunea DisplayPort | 1.4 |
| Cantitatea DisplayPort-urilor | 1 |
| Versiunea HDMI | 2.1 |
| Cantitatea porturilor HDMI | 2 |
| HDMI | Da |
| Alimentare prin USB până la | 140 W |
| Livrare de putere USB (USB PD) | Da |
| Mod alternativ USB Type-C DisplayPort | Da |
| Cantitate de porturi USB Type-C downstream | 2 |
| Cantitate de porturi USB tip A downstream | 3 |
| Număr de porturi USB Type-C upstream | 1 |
| Număr de porturi USB tip B upstream | 1 |
| Numărul de porturi în amonte | 2 |
| Tipul de port USB upstream | USB tip B, USB tip C |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hub USB încorporat | Da |
Design
| Nume de culoare | Corb Negru |
| Culoarea produsului | Negru |
| Poziționarea pe piață | Jocuri |
Multimedia
| Cameră încorporată | Nu |
| Microfon încorporat | Nu |
| Difuzoare(e) încorporate | Da |
| Puterea nominală RMS | 10 W |
| Numărul de vorbitori | 2 |
Performanță
| Sistemele de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Tehnologia luminii albastre scăzute | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| AMD FreeSync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
Afișaj
| Acoperire DCI-P3 | 98.5% |
| Acoperire sRGB (tipic) | 99% |
| Adâncimea culorii | 10 biți |
| Tehnologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 True Black |
| Suport pentru Interval Dinamic Ridicat (HDR) | Da |
| Dimensiune vizibilă, pe verticală | 33,3 cm |
| Dimensiune vizibilă, pe orizontală | 79,5 cm |
| Densitatea pixelilor | 110 ppi |
| Pasul pixelilor | 0,231 x 0,231 mm |
| Numărul de culori afișate | 1,07 miliarde de culori |
| Unghi de vizualizare, vertical | 178° |
| Unghi de vizualizare, orizontal | 178° |
| Rată maximă de reîmprospătare | 240 Hz |
| Raport de contrast (dinamic) | 3000000:1 |
| Raport de contrast (tipic) | 1500000:1 |
| Evaluarea curburii ecranului | 800R |
| Forma ecranului | Curbat |
| Ecran anti-reflexie | Da |
| Timp de răspuns | 0,03 ms |
| Luminozitatea afișajului (tipic) | 275 cd/m² |
| Luminozitatea afișajului (vârf) | 1300 cd/m² |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip de panou | OLED |
| Tehnologia de afișare | LED |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Tip HD | Quad HD lat |
| Rezoluția afișajului | 3440 x 1440 pixeli |
| Diagonală de afișare | 86,4 cm (34") |
Specificații
| Model | 34WD-10 |
| Nume model | PRO 34WD-10 |
| Greutatea netă a produsului | 8,7 kg |