- 68.6cm (27") Quad HD 2560 x 1440 W-LED IPS
- 16:9, 450cd/m², 1000:1
- HDMI, DisplayPort
Lenovo Legion R27qe. Diagonala ecranului: 68.6 cm (27"), Rezoluția ecranului: 2560 x 1440 pixeli, Tip HD: Quad HD, Tehnologie ecran: LED, Raport de aspect nativ: 16:9, Unghi de vizualizare, orizontal: 178°, Unghi de vizualizare, vertical: 178°. Montare VESA, Reglarea înălțimii. Culoarea produsului: Negru
Eficiență energetică
| Număr de înregistrare EPREL | 1987859 |
| Număr versiune EPREL | 2 |
| Fișă tehnică (link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1987859/fiches?language=EN |
| Clasa de eficiență energetică | F |
Alte caracteristici
| Perioadă garanție | 3 year(s) |
| Sistem format semnal digital | Nesuportat |
Conținutul ambalajului
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Lungime cablu DisplayPort | 1.8 m |
| Număr șuruburi | 4 |
| Ghid de pornire rapidă | Da |
| Șuruburi incluse | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort |
| Suport inclus | Da |
Date de ambalare
| Greutatea ambalajului | 8.16 kg |
| Înălțimea ambalajului | 527 mm |
| Adâncimea ambalajului | 161 mm |
| Lățimea ambalajului | 680 mm |
Greutate și dimensiuni
| Lățime ramă (jos) | 2.29 cm |
| Lățime ramă (sus) | 1.2 mm |
| Lățime ramă (lateral) | 1.2 mm |
| Greutate (fără suport) | 4.3 kg |
| Înălțime (fără suport) | 367.8 mm |
| Adâncime (fără suport) | 52.2 mm |
| Lățime (fără suport) | 613.2 mm |
| Greutate (cu suport) | 6.14 kg |
| Înălțime (cu suport) | 505 mm |
| Adâncime (cu suport) | 258.8 mm |
| Lățime (cu suport) | 613.2 mm |
Alimentare
| Cod European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) | 1987859 |
| Scala de eficiență energetică | A to G |
| Tip sursă de alimentare | Intern |
| Frecvență intrare AC | 50/60 Hz |
| Tensiune intrare AC | 100 - 240 V |
| Consum de energie (maxim) | 46 W |
| Consum de energie (standby) | 0.5 W |
| Consum de energie (tipic) | 22 W |
| Consum de energie (HDR) la 1000 de ore | 46 kWh |
| Consum de energie (SDR) la 1000 de ore | 24 kWh |
| Clasa de eficiență energetică (HDR) | G |
| Clasa de eficiență energetică (SDR) | F |
Ergonomie
| On Screen Display (OSD) | Da |
| Interval unghi înclinare | -5 - 22° |
| Reglare înclinare | Da |
| Interval unghi de rotație | -30 - 30° |
| Rotire | Da |
| Unghi pivot | -90 - 90° |
| Pivot | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 12 cm |
| Reglarea înălțimii | Da |
| Tip slot pentru cablu de securitate | Kensington |
| Slot pentru cablu de securitate | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 mm |
| Montare VESA | Da |
Rețea
Porturi și interfețe
| Ieșire audio | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Număr porturi DisplayPort | 1 |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| Număr porturi HDMI | 2 |
| HDMI | Da |
| Hub USB încorporat | Nu |
Design
| Culoare picioare | Negru |
| Culoarea produsului | Negru |
| Poziționare pe piață | Gaming |
Multimedia
| Cameră încorporată | Nu |
| Microfon încorporat | Nu |
| Difuzor(e) încorporat(e) | Nu |
Performanță
| Tehnologie Low Blue Light | Da |
| Suport VESA Adaptive Sync | Da |
| AMD FreeSync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
Ecran
| Acoperire sRGB (tipic) | 120% |
| Gamă de culori | 95% |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Adâncime culoare | 10 bit |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| High Dynamic Range (HDR) suportat | Da |
| Dimensiune vizibilă, vertical | 33.6 cm |
| Dimensiune vizibilă, orizontal | 59.7 cm |
| Densitate pixeli | 109 ppi |
| Pas pixel | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Timp de răspuns (rapid) | 0.5 ms |
| Număr de culori ecran | 1,07 miliarde de culori |
| Unghi de vizualizare, vertical | 178° |
| Unghi de vizualizare, orizontal | 178° |
| Rată maximă de reîmprospătare | 180 Hz |
| Raport de contrast (dinamic) | 3000000:1 |
| Raport de contrast (tipic) | 1000:1 |
| Formă ecran | Plat |
| Ecran anti-reflexie | Da |
| Timp de răspuns (MPRT) | 0.5 ms |
| Luminozitate ecran (tipic) | 450 cd/m² |
| Touchscreen | Nu |
| Tip iluminare de fundal | W-LED |
| Iluminare LED de fundal | Da |
| Tip panou | IPS |
| Tehnologie ecran | LED |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip HD | Quad HD |
| Rezoluția ecranului | 2560 x 1440 pixels |
| Diagonala ecranului | 68.6 cm (27") |
Specificații
| Model | R34W-30 |
| Numele modelului | R34W-30 |
| Accesorii incluse | DP cable |
| Greutatea netă a produsului | 8.1 kg |