Apropie-te
Vezi cum jocurile tale preferate prind viață cu o claritate ca în realitate pe un ecran masiv de 31.5 inch, rezoluție QHD
Lasă-ți adversarii în urmă
Domină competiția cu rata de reîmprospătare incredibil de rapidă de 180 Hz a monitorului și timpul de răspuns de 0.5ms (MPRT) ca briciul.
Intră în lumea ta
Cufundă-te într-o imersiune fără egal cu un monitor curbat 1500R care îți captează mintea.
- 80.0cm (31.5") Quad HD 2560 x 1440 W-LED VA
- 16:9, 350cd/m², 3000:1
- HDMI, DisplayPort
Lenovo Legion R32qc-30. Diagonala ecranului: 80 cm (31.5"), Rezoluția ecranului: 2560 x 1440 pixeli, Tip HD: Quad HD, Tehnologie ecran: LED, Raport de aspect nativ: 16:9, Unghi de vizualizare, orizontal: 178°, Unghi de vizualizare, vertical: 178°. Difuzor(e) încorporat(e). Montare VESA, Reglarea înălțimii. Culoarea produsului: Negru
Eficiență energetică
| Număr de înregistrare EPREL | 2052558 |
| Număr versiune EPREL | 3 |
| Fișă tehnică (link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2052558/fiches?language=EN |
| Clasa de eficiență energetică | G |
Alte caracteristici
| Certificare | EU Energy Label (G-class) RoHS compliant Eyesafe® Certified 2.0 TÜV Rheinland® Eye Comfort Certification TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Perioadă garanție | 3 year(s) |
Conținutul ambalajului
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Lungime cablu DisplayPort | 1.8 m |
| Număr șuruburi | 4 |
| Ghid de pornire rapidă | Da |
| Șuruburi incluse | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort |
| Suport inclus | Da |
Date de ambalare
| Înălțimea ambalajului | 522 mm |
| Adâncimea ambalajului | 187 mm |
| Lățimea ambalajului | 965 mm |
Greutate și dimensiuni
| Lățime ramă (jos) | 2.42 cm |
| Lățime ramă (sus) | 1.2 mm |
| Lățime ramă (lateral) | 1.2 mm |
| Greutate (fără suport) | 6.01 kg |
| Înălțime (fără suport) | 426.2 mm |
| Adâncime (fără suport) | 88.1 mm |
| Lățime (fără suport) | 709.8 mm |
| Greutate (cu suport) | 8.3 kg |
| Adâncime (cu suport) | 321.6 mm |
| Lățime (cu suport) | 709.8 mm |
Alimentare
| Scala de eficiență energetică | A to G |
| Frecvență intrare AC | 50/60 Hz |
| Tensiune intrare AC | 100 - 240 V |
| Consum de energie (maxim) | 48 W |
| Consum de energie (tipic) | 35.5 W |
| Consum de energie (HDR) la 1000 de ore | 37 kWh |
| Consum de energie (SDR) la 1000 de ore | 33 kWh |
| Clasa de eficiență energetică (HDR) | G |
| Clasa de eficiență energetică (SDR) | G |
Ergonomie
| Interval unghi înclinare | -5 - 22° |
| Reglare înclinare | Da |
| Rotire | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 12 cm |
| Reglarea înălțimii | Da |
| Tip slot pentru cablu de securitate | Kensington |
| Slot pentru cablu de securitate | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 mm |
| Montare VESA | Da |
Porturi și interfețe
| Ieșire audio | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Număr porturi DisplayPort | 1 |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| Număr porturi HDMI | 2 |
| HDMI | Da |
| Hub USB încorporat | Nu |
Design
| Culoare picioare | Negru |
| Numele culorii | Raven black |
| Culoarea produsului | Negru |
| Poziționare pe piață | Gaming |
Multimedia
| Cameră încorporată | Nu |
| Microfon încorporat | Nu |
| Difuzor(e) încorporat(e) | Da |
| Putere nominală RMS | 6 W |
| Număr difuzoare | 2 |
Performanță
| Sisteme de operare Windows acceptate | Windows 10, Windows 11 |
| Tehnologie Low Blue Light | Da |
| AMD FreeSync | Da |
Ecran
| Acoperire DCI-P3 | 90% |
| Acoperire sRGB (tipic) | 99% |
| Standard gamă de culori | DCI-P3, sRGB |
| Adâncime culoare | 8 bit |
| Dimensiune vizibilă, vertical | 39.2 cm |
| Dimensiune vizibilă, orizontal | 69.7 cm |
| Densitate pixeli | 93 ppi |
| Pas pixel | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Număr de culori ecran | 16.7 million colours |
| Unghi de vizualizare, vertical | 178° |
| Unghi de vizualizare, orizontal | 178° |
| Rată maximă de reîmprospătare | 180 Hz |
| Raport de contrast (dinamic) | 3000000:1 |
| Raport de contrast (tipic) | 3000:1 |
| Curbură ecran | 1500R |
| Formă ecran | Curbat |
| Ecran anti-reflexie | Da |
| Timp de răspuns (MPRT) | 0.5 ms |
| Luminozitate ecran (tipic) | 350 cd/m² |
| Touchscreen | Nu |
| Tip iluminare de fundal | W-LED |
| Iluminare LED de fundal | Da |
| Tip panou | VA |
| Tehnologie ecran | LED |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip HD | Quad HD |
| Rezoluția ecranului | 2560 x 1440 pixels |
| Diagonala ecranului | 80 cm (31.5") |
Specificații
| Model | R32QC-30 |
| Numele modelului | 67C8GAC1EU |
| Accesorii incluse | DP cable |
| Greutatea netă a produsului | 8.3 kg |