Noi orizonturi de imersiune în jocuri
Vizualizări extinse, claritate perfectă a imaginii
Vedeți mai multe pentru a câștiga mai mult pe un ecran UHD de 31,5 inci, care se mândrește cu imagini clare și cristaline și detalii uimitoare în fiecare cadru.
Grafică vibrantă în jocuri
Tehnologia PureSight QD-OLED oferă jucătorilor o calitate uimitoare a imaginii. 99% sRGB, 99% DCI-P3, suport pentru 1,07 miliarde de culori, adâncimea reală de 10 biți și precizia culorilor Delta E<2 calibrată din fabrică creează imagini vibrante și frumoase care schimbă modul în care experimentezi jocurile.
Imersiune realistă
Dolby Vision® și tehnologia VESA Certified DisplayHDR™ True Black 400 oferă gradienți mai netezi, un contrast mai profund și detalii mai bogate pentru o imersiune în jocuri de ultimă generație.
Confort personalizat pentru jucători
Suportul ergonomic se ridică, se înclină și se rotește pentru a se potrivi stilului tău de joc perfect, prioritizând confortul jucătorului și rezistența pe parcursul sesiunilor maraton. Monitoarele noastre certificate Eyesafe 2.0 dispun de tehnologie de protecție a ochilor pentru a te proteja de emisiile de lumină albastră.
- Ecran OLED QD 4K Ultra HD de 80,0 cm (31,5"), rezoluție 3840 x 2160
- 0,03 ms, 16:9, 250 cd/m², 1500000:1
- HDMI, DisplayPort
Lenovo Legion Pro 32UD-10. Diagonala afișajului: 80 cm (31,5"), Rezoluție afișaj: 3840 x 2160 pixeli, Tip HD: 4K Ultra HD, Tehnologie afișaj: QD-OLED, Timp de răspuns: 0,03 ms, Raport de aspect nativ: 16:9, Unghi de vizualizare orizontal: 178°, Unghi de vizualizare vertical: 178°. Montare VESA, Reglare înălțime. Culoarea produsului: Negru, Gri
Eficiență energetică
| Număr de înregistrare EPREL | 2395289 |
| Numărul versiunii EPREL | 2 |
| Fișă tehnică (link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2395289/fiches?language=EN |
| Clasa de eficiență energetică | F |
Specificații
| Greutatea netă a produsului | 8,5 kg |
Alte caracteristici
| Certificare | Etichetă energetică UE (clasa F) Certificare Eyesafe 2.0 TÜV Rheinland Low Blue Light (Soluție hardware) |
| Imagine cu imagine (PbP) | Da |
| Suport HBR3 | Da |
Conținutul ambalajului
| Numărul de șuruburi | 8 |
| Ghid de pornire rapidă | Da |
| Șuruburi incluse | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, HDMI, USB tip C |
| Suport inclus | Da |
Date de ambalare
| Card de garanție | Da |
| Greutatea pachetului | 13 kilograme |
| Înălțimea pachetului | 518 mm |
| Adâncimea pachetului | 198 mm |
| Lățimea pachetului | 880 mm |
Greutate și dimensiuni
| Lățimea ramei (jos) | 1,24 cm |
| Lățimea ramei (sus) | 1,3 mm |
| Lățimea ramei (laterală) | 1,3 mm |
| Greutate (fără suport) | 6,1 kg |
| Înălțime (fără suport) | 415,3 mm |
| Adâncime (fără suport) | 51,2 mm |
| Lățime (fără suport) | 718,9 mm |
| Greutate (cu suport) | 8,5 kg |
| Înălțime (cu suport) | 598,1 mm |
| Adâncime (cu suport) | 245,4 mm |
| Lățime (cu suport) | 718,9 mm |
Condiții operaționale
| Umiditatea relativă de stocare (H-H) | 5 - 95% |
| Umiditatea relativă de funcționare (H-H) | 10 - 80% |
| Temperatura de depozitare (T-T) | -20 - 60 °C |
| Temperatura de funcționare (T-T) | 0 - 40 °C |
Putere
| Scala de eficiență energetică | De la A la G |
| Tipul de alimentare | Intern |
| Frecvența de intrare AC | 50/60 Hz |
| Tensiunea de intrare AC | 100 - 240 V |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 W |
| Consum de energie (maxim) | 175 W |
| Consum de energie (standby) | 0,5 W |
| Consum de energie (tipic) | 130 W |
| Consum de energie (HDR) la 1000 de ore | 41 kWh |
| Consum de energie (SDR) la 1000 de ore | 32 kWh |
| Clasa de eficiență energetică (HDR) | G. |
| Clasa de eficiență energetică (SDR) | F |
Ergonomie
| Imagine în imagine | Da |
| Intervalul unghiului de înclinare | -5 - 22° |
| Ajustarea înclinării | Da |
| Interval unghi de pivotare | -45 - 45° |
| Pivotant | Da |
| Unghiul de pivotare | -90 - 90° |
| Pivot | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 13,5 cm |
| Reglarea înălțimii | Da |
| Tipul slotului pentru blocarea cablului | Kensington |
| Slot pentru blocarea cablului | Da |
| Gestionarea cablurilor | Da |
| Interfață de montare a panoului | 100 x 100 mm |
| Montare VESA | Da |
Porturi și interfețe
| Ieșire pentru căști | Nu |
| Versiunea DisplayPort | 1.4 |
| Cantitatea DisplayPort-urilor | 1 |
| Versiunea HDMI | 2.1 |
| Cantitatea porturilor HDMI | 2 |
| HDMI | Da |
| Alimentare prin USB până la | 15 W |
| Livrare de putere USB (USB PD) | Da |
| Mod alternativ USB Type-C DisplayPort | Da |
| Cantitate de porturi USB tip A downstream | 3 |
| Număr de porturi USB Type-C upstream | 1 |
Design
| Culoarea picioarelor | Grey |
| Culoarea ramei frontale | Negru |
| Nume de culoare | Corb negru |
| Culoarea produsului | Negru, Gri |
| Poziționarea pe piață | Jocuri |
Multimedia
| Cameră încorporată | Nu |
| Difuzoare(e) încorporate | Nu |
Performanță
| Sistemele de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Tehnologia luminii albastre scăzute | Da |
| Suport pentru sincronizare adaptivă VESA | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| AMD FreeSync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
Afișaj
| Acoperire DCI-P3 | 99% |
| Acoperire sRGB (tipic) | 99% |
| Adâncimea culorii | 10 biți |
| Tehnologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 True Black |
| Suport pentru Interval Dinamic Ridicat (HDR) | Da |
| Densitatea pixelilor | 140 ppi |
| Pasul pixelilor | 0,1814 x 0,1814 mm |
| Numărul de culori afișate | 1,07 miliarde de culori |
| Unghi de vizualizare, vertical | 178° |
| Unghi de vizualizare, orizontal | 178° |
| Rată maximă de reîmprospătare | 240 Hz |
| Raport de contrast (tipic) | 1500000:1 |
| Forma ecranului | Plat |
| Ecran anti-reflexie | Da |
| Tipul de măsurare a timpului de răspuns | GTG (Gri către Gri) |
| Timp de răspuns | 0,03 ms |
| Luminozitatea afișajului (tipic) | 250 cd/m² |
| Luminozitatea afișajului (vârf) | 1000 cd/m² |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip de iluminare din spate | QD |
| Iluminare de fundal LED | Da |
| Tip de panou | OLED |
| Tehnologia de afișare | QD-OLED |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip HD | 4K Ultra HD |
| Rezoluția afișajului | 3840 x 2160 pixeli |
| Diagonală de afișare | 80 cm (31,5") |