
HP 250R G10 Notebook PC de 15,6 inch.
Conținutul ambalajului
Date de ambalare
| Înălțimea pachetului | 305 mm |
| Adâncimea pachetului | 483 mm |
| Lățimea pachetului | 69 mm |
Greutate și dimensiuni
| Înălțime (spate) | 1,57 cm |
| Înălțime (față) | 1,17 cm |
| Adâncime | 236 mm |
| Lățime | 359,8 mm |
Sustenabilitate
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR/TCO |
| Conformitate cu sustenabilitatea | Da |
Securitate
| Tip de protecție prin parolă | BIOS/Pornire |
| Protecția prin parolă | Da |
Putere
| Tensiunea de intrare a adaptorului de curent alternativ | 100 - 240 V |
| Frecvența adaptorului de curent alternativ | 50 - 60 Hz |
Baterie
| Greutatea bateriei | 190 g |
| Capacitatea bateriei | 41 Wh |
| Numărul de celule ale bateriei | 3 |
| Tehnologia bateriilor | Litiu polimer (LiPo) |
Caracteristici specifice mărcii
Caracteristici speciale ale procesorului
| Tehnologia Intel® Turbo Boost | Da |
Software
| Sistem de operare instalat | FreeDOS |
Claviatură
| Limbajul claviaturii | Engleză |
| Tastatură de dimensiuni normale | Da |
| Tastatura numerică | Da |
| Dispozitiv de orientare | Touchpad |
Rețeaua
| Versiunea Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Da |
| Producător de controler WLAN | Intel |
| Modelul controlerului WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Tip de antenă | 2x2 |
| Standardele Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardul Wi-Fi de top | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Da |
Cameră foto
| Cameră frontală de tip HD | HD |
| Rezoluția camerei frontale | 1280 x 720 pixeli |
| Cameră frontală | Da |
Audio
| Număr de microfoane | 2 |
| Numărul de difuzoare încorporate | 2 |
| Difuzoare(e) încorporate | Da |
Grafică
| Modelul plăcii grafice de bord | Grafică Intel® |
| Familia de plăci grafice integrate | Grafică Intel® |
| Producătorul plăcilor video integrate | Intel |
| Placă grafică integrată | Da |
Depozitare
| NVMe | Da |
| Interfață SSD | PCI Express |
| Capacitatea SSD-ului | 512 GB |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitatea totală a SSD-urilor | 512 GB |
| Medii de stocare | SSD |
| Capacitate totală de stocare | 512 GB |
Memorie
| Dispunerea memoriei (sloturi x dimensiune) | 1 x 8 GB |
| Viteza ceasului memoriei | 32 MHz |
| Factorul de formă al memoriei | SO-DIMM |
| Tipul memoriei interne | DDR5-SDRAM |
| Memorie internă | 8 GB |
Design
| Numele original al mărcii | HP |
| Eligibilitate pentru platforma Intel® vPro™ | Da |
| Poziționarea pe piață | În fiecare zi |
| Factor de formă | Scoică |
| Culoarea produsului | Negru |
| Nume de culoare | Argintiu cenușiu închis |
Afișaj
| Gama de culori | 45% |
| Diagonala afișată (metrică) | 39,6 cm |
| Spațiul de culoare RGB | NTSC |
| Luminozitatea ecranului | 250 cd/m² |
| Tehnologia ramei afișajului | Bordură îngustă |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip HD | Full HD |
| Tip de panou | SVA |
| Rezoluția afișajului | 1920 x 1080 pixeli |
| Diagonală de afișare | 39,6 cm (15,6") |
Procesor
| Frecvența procesorului | 1,2 GHz |
| Model de procesor | 100U |
| Familia de procesoare | Intel Core 3 |
| Producător de procesoare | Intel |
Specificații
Laptop HP 250R G10 C3-100U 8GB 512GB SSD 15.6" DOS B9YM7ET
- Producător: HP
- Cod produs: B9YM7ET
- Disponibilitate: În Stoc
Etichete:
laptop hp,
hp 250r g10,
b9ym7et,
c3-100u,
8gb ram,
512gb ssd,
laptop office,
laptop scoala,
hp laptop