- Conector ARGB cu 3 pini și 5 V
- Plasă metalică frontală și panou lateral din sticlă securizată
- Benzi RGB și logică pentru ventilatoare
- Conceput pentru sisteme de gaming
- Compatibil cu conectorul ARGB cu 3 pini de 5V
- Bandă RGB adresabilă
nJoy Fort. Factor de formă: Midi Tower, Tip: PC, Culoare produs: Negru. Locație sursă de alimentare: Jos, Factori de formă sursă de alimentare acceptați: ATX, MicroATX. Ventilatoare frontale instalate: 1x 140 mm, Diametre ventilatoare frontale acceptate: 140 mm, Ventilatoare spate instalate: 1x 120 mm. Dimensiuni HDD acceptate: 2.5, 3.5". Lățime: 200 mm, Adâncime: 440 mm, Înălțime: 400 mm
Date logistice
| Greutatea brută a carcasei principale (exterioară) | 6,5 kg |
| Greutate netă a carcasei principale (exterioare) | 5,7 kg |
| Înălțimea carcasei principale (exterioară) | 465 mm |
| Lungimea cartușei master (exterioară) | 490 mm |
| Lățimea carcasei master (exterioară) | 252 mm |
| Produse per container intermodal (40ft, HC) | 1140 buc(uri) |
Date de ambalare
| Greutatea pachetului | 6,5 kg |
| Înălțimea pachetului | 465 mm |
| Adâncimea pachetului | 490 mm |
| Lățimea pachetului | 252 mm |
Greutate și dimensiuni
| Greutate | 6 kilograme |
| Înălțime | 400 mm |
| Adâncime | 440 mm |
| Lățime | 200 mm |
Detalii tehnice
| Certificate de conformitate | CE, RoHS |
Depozitare
| Dimensiuni HDD acceptate | 2,5, 3,5" |
Răcire
| Diametrele ventilatoarelor superioare acceptate | 120 mm |
| Număr de ventilatoare superioare suportate (maxim) | 2 |
| Diametrele ventilatoarelor spate suportate | 120 mm |
| Ventilatoare spate instalate | 1x 120 mm |
| Diametrele ventilatoarelor frontale suportate | 140 mm |
| Ventilatoare frontale instalate | 1x 140 mm |
Porturi și interfețe
| Numărul porturilor USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Cantitatea porturilor USB 2.0 | 1 |
| Intrare audio | Da |
Alimentare electrică
| Factori de formă a sursei de alimentare acceptați | ATX, MicroATX |
| Locația sursei de alimentare | Fund |
| Sursă de alimentare inclusă | Nu |
Design
| Lungimea maximă a plăcii grafice | 36 cm |
| Înălțimea maximă a coolerului CPU | 16 cm |
| Indicatori LED | Da |
| Buton de control RGB | Da |
| Gestionarea cablurilor | Da |
| Panou(uri) din sticlă securizată | Da |
| Locația iluminării | Ventilatoare carcasă, frontale, ventilator sursă |
| Iluminare | Da |
| Potrivit pentru | Jocuri |
| Geam lateral | Da |
| Numărul de sloturi de expansiune | 7 |
| Număr de compartimente interne de 3,5" | 2 |
| Factori de formă acceptați pentru placa de bază | ATX, EATX, micro ATX |
| Material | Sticlă, Metal |
| Culoarea produsului | Negru |
| Factor de formă | Turnul Midi |
| Tip | PC |
Specificații
| Nume model | Fort |
| Caracteristicile produsului Case | Panou transparent |
| Sistem de răcire și ventilație | Față: ventilator LED de 140 mm x 1 (inclus); Spate: ventilator LED de 120 mm x 1 (inclus) |
| Model | CSMD-E000UFO-BL01B |