Chieftec GS-03B-OP. Factor de formă: Midi Tower, Tip: PC, Culoare produs: Negru. Ventilatoare frontale instalate: 3x 140 mm, Diametre ventilatoare frontale acceptate: 120,140 mm, Ventilatoare spate instalate: 1x 140 mm. Dimensiuni HDD acceptate: 2,5,3,5". Lățime: 238 mm, Adâncime: 440 mm, Înălțime: 450 mm. Greutate pachet: 9,28 kg
Date de ambalare
| Greutatea pachetului | 9,28 kg |
| Controler LED | Da |
Greutate și dimensiuni
| Greutate | 8,06 kg |
| Înălțime | 450 mm |
| Adâncime | 440 mm |
| Lățime | 238 mm |
Conținutul ambalajului
Depozitare
| Dimensiuni HDD acceptate | 2,5, 3,5" |
Răcire
| Dimensiuni de radiatoare de top acceptate | 360 mm |
| Dimensiuni acceptate ale radiatorului spate | 120.140 mm |
| Dimensiuni acceptate ale radiatorului frontal | 240, 280, 360 mm |
| Capacitate de răcire cu lichid | Da |
| Diametrele ventilatoarelor superioare acceptate | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Număr de ventilatoare superioare suportate (maxim) | 3 |
| Diametrele ventilatoarelor spate suportate | 120.140 mm |
| Număr de ventilatoare spate suportate (maxim) | 1 |
| Ventilatoare spate instalate | 1x 140 mm |
| Diametrele ventilatoarelor frontale suportate | 120.140 mm |
| Număr de ventilatoare frontale suportate (maxim) | 3 |
| Ventilatoare frontale instalate | 3x 140 mm |
| Controlul vitezei ventilatorului | Da |
Porturi și interfețe
| Numărul porturilor USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Cantitatea porturilor USB Type-C | 1 |
| Ieșire audio | Da |
| Intrare audio | Da |
Alimentare electrică
| Sursă de alimentare inclusă | Nu |
Design
| Lungimea maximă a sursei de alimentare | 20 cm |
| Lungimea maximă a plăcii grafice | 42,5 cm |
| Înălțimea maximă a coolerului CPU | 17,8 cm |
| Buton pornit/oprit | Da |
| Buton de control RGB | Da |
| Filtru anti-praf | Da |
| Panou(uri) din sticlă securizată | Da |
| Locația iluminării | Spate, Jos, Ventilatoare carcasă, Față, Sus |
| Culoarea iluminării | Multi |
| Iluminare | Da |
| Potrivit pentru | Jocuri |
| Geam lateral | Da |
| Numărul de sloturi de expansiune | 7 |
| Număr de compartimente interne de 3,5" | 2 |
| Număr de compartimente de 3,5" | 2 |
| Factori de formă acceptați pentru placa de bază | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Culoarea produsului | Negru |
| Factor de formă | Turnul Midi |
| Tip | PC |
Specificații
| Nume model | VÂNĂTORUL 3 |
| Caracteristicile produsului Case | Panou transparent |
| Model | GS-03B-OP |