Chieftec Midi Tower BS-20B-OP, Schwarz o.NT. Factor de formă: Midi Tower, Tip: PC, Culoare produs: Negru. Factori de formă ai sursei de alimentare acceptați: ATX. Diametre ventilatoare frontale acceptate: 80 mm, Ventilatoare spate instalate: 1x 90 mm, Diametre ventilatoare spate acceptate: 90 mm. Dimensiuni HDD acceptate: 2.5, 3.5, 5.25". Lățime: 170 mm, Adâncime: 329 mm, Înălțime: 408 mm
Date de ambalare
| Greutatea pachetului | 5,16 kg |
Greutate și dimensiuni
| Grosimea materialului | 0,8 mm |
| Greutate | 4,49 kg |
| Înălțime | 408 mm |
| Adâncime | 329 mm |
| Lățime | 170 mm |
Detalii tehnice
| Perioada de garanție | 2 ani |
Depozitare
| Dimensiuni HDD acceptate | 2,5/3,5/5,25" |
Răcire
| Diametrele ventilatoarelor spate suportate | 90 mm |
| Număr de ventilatoare spate suportate (maxim) | 1 |
| Ventilatoare spate instalate | 1x 90 mm |
| Diametrele ventilatoarelor frontale suportate | 80 mm |
| Număr de ventilatoare frontale suportate (maxim) | 1 |
Porturi și interfețe
| Numărul porturilor USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Cantitatea porturilor USB Type-C | 1 |
| Numărul porturilor USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Ieșire audio | Da |
| Intrare audio | Da |
Alimentare electrică
| Factori de formă a sursei de alimentare acceptați | ATX |
| Sursă de alimentare inclusă | Nu |
Design
| Tipul slotului pentru blocarea cablului | Kensington |
| Slot pentru blocarea cablului | Da |
| Lungimea maximă a plăcii grafice | 27 cm |
| Înălțimea maximă a coolerului CPU | 14,3 cm |
| Panou(uri) din sticlă securizată | Nu |
| Potrivit pentru | Acasă/Birou |
| Numărul de sloturi de expansiune | 4 |
| Număr de compartimente externe de 5,25" | 1 |
| Număr de compartimente interne de 3,5" | 2 |
| Număr de compartimente de 3,5" | 2 |
| Factori de formă acceptați pentru placa de bază | micro ATX/Mini-ITX |
| Culoarea produsului | Negru |
| Factor de formă | Turnul Midi |
| Tip | PC |