AS-01B-OP vine cu un design elegant și subtil al panoului frontal periat, în timp ce în interior este echipat cu un aspect modern cu compatibilitate optimă de răcire, suportând până la șase ventilatoare în total.
- Design elegant și modern
- Compatibilitate optimă de răcire
- Suportă radiator de 280 mm
- 1x ventilator PWM de 120 mm preinstalat
Chieftec AS-01B-OP. Factor de formă: Turn complet, Tip: PC, Culoare produs: Negru. Factori de formă ai sursei de alimentare acceptați: ATX. Diametre ventilatoare frontale acceptate: 120,140 mm, Ventilatoare spate instalate: 1x 120 mm, Diametre ventilatoare spate acceptate: 120 mm. Dimensiuni HDD acceptate: 2,5,3,5". Lățime: 212 mm, Adâncime: 405 mm, Înălțime: 462 mm
Date de ambalare
| Greutatea pachetului | 5,1 kg |
Greutate și dimensiuni
| Greutate | 4,29 kg |
| Înălțime | 462 mm |
| Adâncime | 405 mm |
| Lățime | 212 mm |
Detalii tehnice
| Certificate de conformitate | CE, RoHS |
Depozitare
| Dimensiuni HDD acceptate | 2,5, 3,5" |
Răcire
| Dimensiuni acceptate ale radiatorului frontal | 280 mm |
| Diametrele ventilatoarelor superioare acceptate | 120.140 mm |
| Număr de ventilatoare superioare suportate (maxim) | 2 |
| Diametrele ventilatoarelor spate suportate | 120 mm |
| Număr de ventilatoare spate suportate (maxim) | 1 |
| Ventilatoare spate instalate | 1x 120 mm |
| Diametrele ventilatoarelor frontale suportate | 120.140 mm |
| Număr de ventilatoare frontale suportate (maxim) | 3 |
Porturi și interfețe
| Numărul porturilor USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Cantitatea porturilor USB 2.0 | 1 |
| Ieșire audio | Da |
Alimentare electrică
| Factori de formă a sursei de alimentare acceptați | ATX |
| Sursă de alimentare inclusă | Nu |
Specificații
| Caracteristici de design | Înălțime cooler CPU (max.) 170 mm; Lungime placă VGA (max.) 320 mm |
| Model | AS-01B-OP |
Design
| Certificare | CE, EAC, RoHS |
| Lungimea maximă a plăcii grafice | 32 cm |
| Înălțimea maximă a coolerului CPU | 17 cm |
| Buton pornit/oprit | Da |
| Buton de resetare | Da |
| Filtru anti-praf | Da |
| Numărul de sloturi de expansiune | 7 |
| Număr de compartimente interne de 3,5" | 2 |
| Număr de compartimente de 2,5" | 2 |
| Număr de compartimente de 3,5" | 2 |
| Factori de formă acceptați pentru placa de bază | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Culoarea produsului | Negru |
| Factor de formă | Turnul complet |
| Tip | PC |