SPACER SPCS-GC-RAINBOW. Factor de formă: Midi Tower, Tip: PC, Culoare produs: Negru. Locație sursă de alimentare: Spate. Diametre ventilatoare frontale acceptate: 120 mm, Diametre ventilatoare laterale acceptate: 120 mm, Diametre ventilatoare spate acceptate: 120 mm. Dimensiuni HDD acceptate: 3,5", Factor de formă SSD: 2,5". Lățime: 365 mm, Adâncime: 210 mm, Înălțime: 447 mm
Greutate și dimensiuni
| Înălțime | 447 mm |
| Adâncime | 210 mm |
| Lățime | 365 mm |
Depozitare
| Factor de formă SSD | 2.5" |
| Dimensiuni HDD acceptate | 3,5" |
Răcire
| Diametrele ventilatoarelor spate suportate | 120 mm |
| Număr de ventilatoare spate suportate (maxim) | 1 |
| Diametrele ventilatoarelor laterale acceptate | 120 mm |
| Număr de ventilatoare laterale suportate (maxim) | 1 |
| Diametrele ventilatoarelor frontale suportate | 120 mm |
| Număr de ventilatoare frontale suportate (maxim) | 3 |
Porturi și interfețe
| Numărul porturilor USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Cantitatea porturilor USB 2.0 | 2 |
| Ieșire audio | Da |
| Intrare audio | Da |
Alimentare electrică
| Numărul de unități de alimentare | 1 |
| Locația sursei de alimentare | Spate |
| Sursă de alimentare inclusă | Nu |
Design
| Lungimea maximă a plăcii grafice | 31 cm |
| Înălțimea maximă a coolerului CPU | 16,5 cm |
| Buton pornit/oprit | Da |
| Buton de resetare | Da |
| Filtru anti-praf | Da |
| Locația iluminării | Înapoi, Sus |
| Culoarea iluminării | Albastru, Verde, Roșu |
| Iluminare | Da |
| Numărul de sloturi de expansiune | 7 |
| Număr de compartimente de 2,5" | 3 |
| Număr de compartimente de 3,5" | 2 |
| Factori de formă acceptați pentru placa de bază | ATX |
| Culoarea produsului | Negru |
| Factor de formă | Turnul Midi |
| Tip | PC |
Specificații
| Nume model | SPCS-GC-RAINBOW |
| Caracteristici de design | Radiator CPU maxim - 165 - 169 mm; Lungime maximă placă video - 310 mm |