
Chieftec CSN-650C. Putere totală: 650 W, Tensiune intrare AC: 100 - 240 V, Frecvență intrare AC: 47 - 63 Hz. Conector alimentare placă de bază: 20+4 pin ATX, Tip cablare: Complet modular. Destinație: PC, Factor de formă sursă (PSU): SFX, Certificare 80 PLUS: 80 PLUS Gold. Culoarea produsului: Negru, Diametru ventilator: 8 cm, Număr ventilatoare: 1 ventilator. Certificate de conformitate: RoHS
Date logistice
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733020 |
Greutate și dimensiuni
| Înălțime | 64 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Lățime | 125 mm |
Certificate
| Certificate de conformitate | RoHS |
Design
| Număr ventilatoare | 1 fan(s) |
| Diametru ventilator | 8 cm |
| Culoarea produsului | Negru |
Performanță
| Versiune ATX | 2.3 |
| Factor de formă sursă (PSU) | SFX |
| Destinație | PC |
| Certificare 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
Porturi și interfețe
| Tip cablare | Complet modular |
| Conector alimentare floppy | 1 |
| Conector alimentare CPU (4+4 pin) | Da |
| Conectori alimentare PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Conectori alimentare periferice (Molex) (4-pin) | 3 |
| Număr conectori alimentare SATA | 6 |
| Conector alimentare placă de bază | 20+4 pin ATX |
Alimentare
| Funcții de protecție a alimentării | Over current/Over voltage/Overheating/Overload/Short circuit/Under voltage |
| Eficiență | 90% |
| Curent maxim ieșire (+5Vsb) | 3 A |
| Curent maxim ieșire (-12V) | 0.3 A |
| Curent maxim ieșire (+5V) | 15 A |
| Curent maxim ieșire (+12V1) | 54 A |
| Curent maxim ieșire (+3.3V) | 18 A |
| Putere combinată (+5V) | 90 W |
| Putere combinată (+3.3V) | 90 W |
| Tip corecție factor de putere (PFC) | Activ |
| Factor de putere | 0.9 |
| Curent de intrare | 6 A |
| Frecvență intrare AC | 47 - 63 Hz |
| Tensiune intrare AC | 100 - 240 V |
| Putere totală | 650 W |
CARCASĂ PSU SFX 650W/CSN-650C CHIEFTEC
- Producător: CHIEFTEC
- Cod produs: CSN-650C
- Disponibilitate: În Stoc
Etichete:
chieftec,
csn-650c,
sursa pc,
650w,
sfx psu,
compact series,
80 plus gold,
power supply,
itx psu,
small form factor