Putere și performanță pentru ambițiile dumneavoastră
Rămâneți alimentat și în mișcare cu Lenovo IdeaPad Slim 3i, având până la procesoare Intel® Core™ (Series 2) și grafică Intel® integrată pentru performanță de top. Cufundați-vă în proiectele creative pe un ecran de 16″ clar, cu rezoluție OLED 16:10 care face totul să iasă în evidență.
Vedeți fiecare detaliu, iubiți fiecare moment
Bucurați-vă de vizualizări uimitoare cu un ecran de până la 16″ OLED care asigură culori vibrante și detalii ascuțite din orice unghi. Raportul de aspect 16:10 oferă un ecran mai înalt pentru mai mult spațiu când transmiteți în streaming, jucați sau studiați. În plus, certificarea TÜV vă protejează ochii în sesiuni lungi
Creativitate fără cabluri: Durată lungă a bateriei
Spuneți la revedere îmbrățișării prizei cu durata extinsă a bateriei. Vizionați sezoane întregi, respectați termenele limită la serviciu sau cufundați-vă în proiecte creative fără să căutați o priză. Iar când viața devine imprevizibilă, Rapid Charge intervine ca un super-erou cu cofeină, oferindu-vă 2 ore de putere cu doar 15 minute de încărcare.
CREDIBILITATE & COLABORARE
Sustenabilitate
Scopul nostru este să oferim tehnologie mai inteligentă care construiește un viitor mai luminos și mai sustenabil pentru clienți, comunități și planetă. De aceea urmărim etichete și certificări de top în industrie, care demonstrează angajamentul nostru față de sustenabilitate în designul produselor. Împreună, putem construi un viitor mai inteligent pentru toți.
- Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E)/12T, P-core până la 4.6GHz, E-core până la 3.4GHz, 12MB Intel Smart Cache
- 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits 45% NTSC 60Hz
- 8GB DDR5-4800 + 8GB SODIMM DDR5-4800
- 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
- Intel UHD Graphics
- Fără sistem de operare
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10. Tipul produsului: Laptop, Factor de formă: Clamshell. Familie procesor: Intel® Core™ i5, Model procesor: i5-13420H. Diagonala ecranului: 40.6 cm (16"), Tip HD: WUXGA, Rezoluția ecranului: 1920 x 1200 pixeli. Memorie internă: 16 GB, Tip memorie internă: DDR5-SDRAM. Capacitate totală de stocare: 1 TB, Mediu de stocare: SSD. Model placă grafică integrată: Intel® UHD Graphics. Culoarea produsului: Gri. Greutate: 1.68 kg
Conținutul ambalajului
| Adaptor de curent inclus | Nu |
Greutate și dimensiuni
| Greutate | 1.68 kg |
| Înălțime (spate) | 1.79 cm |
| Înălțime (față) | 1.69 cm |
| Adâncime | 251 mm |
| Lățime | 360 mm |
Certificate
| Certificare | ErP Lot 6/26 RoHS compliant MIL-STD-810H military test passed (21 test items) TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
Condiții de funcționare
| Altitudine maximă de transport | 3048 m |
| Umiditate relativă de depozitare (H-H) | 5 - 95% |
| Umiditate relativă de funcționare (H-H) | 8 - 95% |
| Temperatură de depozitare (T-T) | 5 - 43 °C |
| Temperatură de funcționare (T-T) | 5 - 35 °C |
Securitate
| Tip protecție prin parolă | HDD/Power on/User |
| Protecție prin parolă | Da |
| Trusted Platform Module (TPM) | Da |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Cititor de amprentă | Da |
Alimentare
| USB Power Delivery (USB PD) | Da |
| Port de încărcare USB Type-C | Da |
Baterie
| Timp continuu de redare video | 14 h |
| Capacitate baterie | 50 Wh |
| Tehnologie baterie | Litiu-Ion (Li-Ion) |
Software
| Sistem de operare instalat | Nu |
Tastatură
| Tastă Copilot | Da |
| Limba tastaturii | Engleză |
| Tastatură iluminată | Nu |
| Tastatură numerică | Da |
| Dispozitiv de indicare | Touchpad |
Performanță
| Chipset placă de bază | Intel SoC |
Porturi și interfețe
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Da |
| Port combo căști/microfon | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Număr porturi HDMI | 1 |
| Număr porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Număr porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
Rețea
| WWAN | Not installed |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Da |
| Ethernet LAN | Nu |
| Tip antenă | 2x2 |
| Conexiune rețea mobilă | Nu |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Cel mai avansat standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
Cameră
| Tip de protecție a intimității | Capac de confidențialitate |
| Cameră cu protecție de intimitate | Da |
| Tip HD cameră frontală | HD |
| Rezoluție cameră frontală | 1280 x 720 pixels |
| Cameră frontală | Da |
Audio
| Microfon încorporat | Da |
| Număr de microfoane | 2 |
| Putere difuzor | 2 W |
| Număr de difuzoare încorporate | 2 |
| Sistem audio | Dolby Audio |
Grafică
| Model placă grafică integrată | Intel® UHD Graphics |
| Familie placă grafică integrată | Intel® UHD Graphics |
| Producător GPU integrat | Intel |
| Placă grafică integrată | Da |
| Model placă grafică dedicată | Indisponibil |
| Placă grafică dedicată | Nu |
Stocare
| Carduri de memorie compatibile | SD |
| Cititor de carduri integrat | Da |
| Tip unitate optică | Nu |
| Dimensiune SSD M.2 | 2242 (22 x 42 mm) |
| Factor de formă SSD | M.2 |
| NVMe | Da |
| Interfață SSD | PCI Express 4.0 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Număr de unități SSD instalate | 1 |
| Capacitate totală SSD-uri | 1 TB |
| Mediu de stocare | SSD |
| Capacitate totală de stocare | 1 TB |
Memorie
| Canale de memorie | Canal dublu |
| Memorie internă maximă | 24 GB |
| Sloturi de memorie | 1x SO-DIMM |
| Configurație memorie (sloturi x dimensiune) | 1 x 8 GB |
| Frecvența memoriei | 4800 MHz |
| Factor de formă memorie | On-board + SO-DIMM |
| Tip memorie internă | DDR5-SDRAM |
| Memorie internă | 16 GB |
Design
| Material capac spate ecran | Aluminiu |
| Material carcasă | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Factor de formă | Clamshell |
| Culoarea produsului | Gri |
| Tipul produsului | Laptop |
| Numele culorii | Luna Grey |
Ecran
| Raport de contrast (tipic) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Gamă de culori | 45% |
| Spațiu de culoare RGB | NTSC |
| Luminozitate ecran | 300 cd/m² |
| Ecran anti-reflexie | Da |
| Iluminare LED de fundal | Da |
| Raport de aspect nativ | 16:10 |
| Touchscreen | Nu |
| Tip HD | WUXGA |
| Tip panou | IPS |
| Rezoluția ecranului | 1920 x 1200 pixels |
| Diagonala ecranului | 40.6 cm (16") |
Procesor
| Putere turbo maximă | 115 W |
| Putere de bază procesor | 45 W |
| Tip cache procesor | Smart Cache |
| Cache procesor | 12 MB |
| Frecvență Max Turbo nucleu eficient | 3.4 GHz |
| Frecvență Max Turbo nucleu de performanță | 4.6 GHz |
| Nuclee eficiente | 4 |
| Nuclee de performanță | 4 |
| Frecvență boost procesor | 4.6 GHz |
| Fire procesor | 12 |
| Nuclee procesor | 8 |
| Model procesor | i5-13420H |
| Generație procesor | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Familie procesor | Intel® Core™ i5 |
| Producător procesor | Intel |
Specificații
| Familie notebook | IdeaPad |
| Numele modelului | IdeaPad Slim 3 16IRH10 |