Gestionează sarcinile ca un campion
Luați laptopul Lenovo IdeaPad Slim 3i Gen 10 de 15.1'' oriunde mergeți. Alimentat de până la procesoare Intel® Core™ (Series 2) cu grafică Intel® integrată, oferă performanță neclintită și vizualizări remarcabile, ideale pentru vizionarea videoclipurilor, finalizarea sarcinilor zilnice, cercetare și multe altele. În plus, este Certificat TÜV Low Blue Light pentru confortul ochilor.
Încărcați mai puțin, creați mai mult
Nu mai căutați prize când sunteți pe drum cu laptopul IdeaPad Slim 3i Gen 10 și bucurați-vă de durată lungă a bateriei. Cufundați-vă în pasiunile dumneavoastră fără pauze. Când rămâneți fără energie, Rapid Charge Boost este asul dumneavoastră - doar 15 minute pentru a obține 2 ore de viață a bateriei. Mai rapid decât o pauză de cafea, veți fi pe drum.
Fiți văzut doar când doriți să fiți
Controlați-vă vizibilitatea digitală pe IdeaPad Slim 3i Gen 10, care dispune de un obturator de intimitate cu camera. Rămâneți în focus în apelurile video, apoi dispăreți din vedere cu mișcarea unui deget. Obturatorul nostru ingenios de intimitate vă pune la comandă, permițându-vă să vă protejați împotriva intruziunilor digitale neașteptate cu o simplă glisare.
CREDIBILITATE & COLABORARE
Sustenabilitate
Scopul nostru este să oferim tehnologie mai inteligentă care construiește un viitor mai luminos și mai sustenabil pentru clienți, comunități și planetă. De aceea urmărim etichete și certificări de top în industrie, care demonstrează angajamentul nostru față de sustenabilitate în designul produselor. Împreună, putem construi un viitor mai inteligent pentru toți.
Specificațiile pot varia în funcție de regiune / model.
- Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E)/12T, P-core până la 4.6GHz, E-core până la 3.4GHz, 12MB Intel Smart Cache
- 15.3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits 45% NTSC 60Hz
- 8GB DDR5-4800 + 8GB SODIMM DDR5-4800
- 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
- Intel UHD Graphics
- Fără sistem de operare
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10. Tipul produsului: Laptop, Factor de formă: Clamshell. Familie procesor: Intel® Core™ i5, Model procesor: i5-13420H. Diagonala ecranului: 38.9 cm (15.3"), Tip HD: WUXGA, Rezoluția ecranului: 1920 x 1200 pixeli. Memorie internă: 16 GB, Tip memorie internă: DDR5-SDRAM. Capacitate totală de stocare: 512 GB, Mediu de stocare: SSD. Model placă grafică integrată: Intel® UHD Graphics. Culoarea produsului: Gri. Greutate: 1.59 kg
Conținutul ambalajului
| Adaptor de curent inclus | Nu |
Greutate și dimensiuni
| Greutate | 1.59 kg |
| Înălțime (spate) | 1.79 cm |
| Înălțime (față) | 1.69 cm |
| Adâncime | 239.5 mm |
| Lățime | 343.4 mm |
Certificate
| Certificare | ErP Lot 6/26 RoHS compliant MIL-STD-810H military test passed (21 test items) TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
Condiții de funcționare
| Altitudine maximă de transport | 3048 m |
| Umiditate relativă de depozitare (H-H) | 5 - 95% |
| Umiditate relativă de funcționare (H-H) | 8 - 95% |
| Temperatură de depozitare (T-T) | 5 - 43 °C |
| Temperatură de funcționare (T-T) | 5 - 35 °C |
Securitate
| Tip protecție prin parolă | HDD/Power on/User |
| Protecție prin parolă | Da |
| Trusted Platform Module (TPM) | Da |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Cititor de amprentă | Nu |
Alimentare
| USB Power Delivery (USB PD) | Da |
| Port de încărcare USB Type-C | Da |
Baterie
| Încărcare rapidă | Da |
| Timp continuu de redare video | 14.5 h |
| Capacitate baterie | 50 Wh |
| Tehnologie baterie | Litiu-Ion (Li-Ion) |
Software
| Sistem de operare instalat | Nu |
Tastatură
| Tastă Copilot | Da |
| Limba tastaturii | Engleză |
| Tastatură iluminată | Nu |
| Tastatură numerică | Da |
| Dispozitiv de indicare | Touchpad |
Performanță
| Chipset placă de bază | Intel SoC |
Porturi și interfețe
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Da |
| Port combo căști/microfon | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Număr porturi HDMI | 1 |
| Număr porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Număr porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
Rețea
| WWAN | Not installed |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Da |
| Ethernet LAN | Nu |
| Tip antenă | 2x2 |
| Conexiune rețea mobilă | Nu |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Cel mai avansat standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
Cameră
| Tip de protecție a intimității | Capac de confidențialitate |
| Cameră cu protecție de intimitate | Da |
| Tip HD cameră frontală | HD |
| Rezoluție cameră frontală | 1280 x 720 pixels |
| Cameră frontală | Da |
Audio
| Microfon încorporat | Da |
| Număr de microfoane | 2 |
| Putere difuzor | 2 W |
| Număr de difuzoare încorporate | 2 |
| Sistem audio | Dolby Audio |
Grafică
| Model placă grafică integrată | Intel® UHD Graphics |
| Familie placă grafică integrată | Intel® UHD Graphics |
| Producător GPU integrat | Intel |
| Placă grafică integrată | Da |
| Model placă grafică dedicată | Indisponibil |
| Placă grafică dedicată | Nu |
Stocare
| Carduri de memorie compatibile | SD |
| Cititor de carduri integrat | Da |
| Tip unitate optică | Nu |
| Dimensiune SSD M.2 | 2242 (22 x 42 mm) |
| Factor de formă SSD | M.2 |
| NVMe | Da |
| Interfață SSD | PCI Express 4.0 |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Număr de unități SSD instalate | 1 |
| Capacitate totală SSD-uri | 512 GB |
| Mediu de stocare | SSD |
| Capacitate totală de stocare | 512 GB |
Memorie
| Canale de memorie | Canal dublu |
| Memorie internă maximă | 24 GB |
| Sloturi de memorie | 1x SO-DIMM |
| Configurație memorie (sloturi x dimensiune) | 1 x 8 GB |
| Frecvența memoriei | 4800 MHz |
| Factor de formă memorie | On-board + SO-DIMM |
| Tip memorie internă | DDR5-SDRAM |
| Memorie internă | 16 GB |
Design
| Material capac spate ecran | Aluminiu |
| Material carcasă | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Factor de formă | Clamshell |
| Culoarea produsului | Gri |
| Tipul produsului | Laptop |
| Numele culorii | Luna Grey |
Ecran
| Raport de contrast (tipic) | 1200:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Gamă de culori | 45% |
| Spațiu de culoare RGB | NTSC |
| Luminozitate ecran | 300 cd/m² |
| Ecran anti-reflexie | Da |
| Iluminare LED de fundal | Da |
| Raport de aspect nativ | 16:10 |
| Touchscreen | Nu |
| Tip HD | WUXGA |
| Tip panou | IPS |
| Rezoluția ecranului | 1920 x 1200 pixels |
| Diagonala ecranului | 38.9 cm (15.3") |
Procesor
| Putere turbo maximă | 115 W |
| Putere de bază procesor | 45 W |
| Tip cache procesor | Smart Cache |
| Cache procesor | 12 MB |
| Frecvență Max Turbo nucleu eficient | 3.4 GHz |
| Frecvență Max Turbo nucleu de performanță | 4.6 GHz |
| Nuclee eficiente | 4 |
| Nuclee de performanță | 4 |
| Frecvență boost procesor | 4.6 GHz |
| Fire procesor | 12 |
| Nuclee procesor | 8 |
| Model procesor | i5-13420H |
| Generație procesor | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Familie procesor | Intel® Core™ i5 |
| Producător procesor | Intel |
Specificații
| Familie notebook | IdeaPad |
| Numele modelului | IdeaPad Slim 3 15IRH10 |