Notebook HP ProBook 465 de 16 inch G11 (9Y7L1ET).
Greutate și dimensiuni
| Greutate | 1,74 kg |
| Înălțime | 17 mm |
| Adâncime | 251 mm |
| Lățime | 359,4 mm |
Software
| Sistem de operare instalat | Windows 10 Pro |
Claviatură
| Limbajul claviaturii | Engleză |
| Iluminare din spate pentru claviatură | Da |
Porturi și interfețe
| Numărul porturilor USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Ieșiri pentru căști | 1 |
| Cantitatea porturilor HDMI | 1 |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Numărul porturilor USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 2 |
Rețeaua
| Bluetooth | Da |
| Ratele de date ale rețelei LAN Ethernet | 1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Da |
| Standardul Wi-Fi de top | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Da |
Cameră foto
| Cameră frontală | Da |
Audio
| Microfon încorporat | Da |
| Difuzoare(e) încorporate | Da |
Grafică
| Modelul plăcii grafice de bord | AMD Radeon 660M |
| Familia de plăci grafice integrate | AMD Radeon Graphics |
| Producătorul plăcilor video integrate | AMD |
Depozitare
| Capacitatea SSD-ului | 512 GB |
| Capacitate totală de stocare | 512 GB |
Memorie
| Viteza ceasului memoriei | 4800 MHz |
| Tipul memoriei interne | DDR5-SDRAM |
| Memorie internă | 16 GB |
Design
| Poziționarea pe piață | Afaceri |
| Culoarea produsului | Argint |
Afișaj
| Rezoluția afișajului | 1920x1200 pixeli |
| Diagonală de afișare | 16" |
Procesor
| Frecvența procesorului | 2,9 GHz |
| Model de procesor | 7535U |
| Familia de procesoare | AMD Ryzen™ 5 |
| Producător de procesoare | AMD |
Specificații
| NB Nume de familie | ProBook |
| Model | 465 G11 |
NB PB 465 G11 R5-7535U 16"/16/512GB W11P 9Y7L1ET HP
- Producător: HP
- Cod produs: 9Y7L1ET
- Disponibilitate: În Stoc
-
3.814,95 lei

