Îmbunătățește-ți jocul cu designul elegant și compact al tastaturii de gaming Lenovo Legion K510 Mini Pro. Tastele sale mecanice tactile sunt concepute pentru a-ți oferi un avantaj competitiv, indiferent de arenă. Nu face compromisuri nici în ceea ce privește mișcările mouse-ului. Această tastatură compactă îți oferă toată pista de care ai nevoie pentru a face lovitura perfectă de fiecare dată.
- Design compact, cu 84 de taste (layout american), dimensiune 75%. Tastele săgeată și cele funcționale sunt incluse.
- Comutator mecanic tactil cu durată de viață de 50 de milioane, cu funcție de înlocuire la cald
- Controlează atmosfera cu comenzile de volum Fn și multimedia
- 16,8 milioane de culori RGB per tastă cu peste 10 moduri de iluminare predefinite
- Finisaj mat rezistent la amprente pe partea superioară a tastelor pentru o senzație și un control optime
- Compatibil cu Microsoft Dynamic Lighting și cheia Copilot
- Acceptă mai multe opțiuni de personalizare prin intermediul Lenovo Accessory and Display Manager
- Interfață de conectivitate USB 2.0
- Cablu detașabil de 1,8 m
Lenovo Legion K510 Mini Pro. Factor de formă al tastaturii: 75%. Stil tastatură: Dreaptă. Tehnologie de conectivitate: Cu fir, Interfață dispozitiv: USB, Comutator cheie tastatură: Mecanică, Număr de taste tastatură: 84. Tip iluminare de fundal: LED RGB. Lungime cablu: 1,8 m. Utilizare recomandată: Jocuri. Culoarea produsului: Negru, Transparent
Alte caracteristici
| Perioada de garanție | 1 an(i) |
Conținutul ambalajului
| Card de garanție | Da |
| Adaptor AC inclus | Nu |
| Numărul de produse incluse | 1 PC(s) |
Date de ambalare
| Tip de pachet | Cutie |
| Greutatea pachetului | 901 grame |
| Înălțimea pachetului | 52 mm |
| Adâncimea pachetului | 166 mm |
| Lățimea pachetului | 394 mm |
Greutate și dimensiuni
| Greutatea tastaturii | 680 de grame |
| Dimensiunile tastaturii (LxAxÎ) | 310,91 x 120,41 x 38,91 mm |
Condiții operaționale
| Umiditatea relativă de funcționare (H-H) | 20 - 95% |
| Temperatura de funcționare (T-T) | 0 - 40 °C |
Cerințe de sistem
| Sistemele de operare Windows suportate | Da |
Mouse
Putere
| Port de încărcare USB Type-C | Nu |
| Tipul sursei de alimentare | USB |
Caracteristici
| Cantitatea porturilor USB 2.0 | 1 |
| Lungimea cablului | 1,8 metri |
| Tipul conectorului USB | USB tip A |
Design
| Culoarea produsului | Negru, Transparent |
| Stilul tastaturii | Drept |
| Tip de iluminare din spate | LED-uri RGB |
| Iluminare de fundal | Da |
Claviatură
| Certificare | Raport GB4943.1 și GB/T9254.1; ECAS RoHS; BSMI; IEC 62368ed3; KC-EMC; IEC 62471; BIS; ROHS; EMC; SDoC; IC VoC; VCCI |
| Taste rapide | Da |
| Taste Windows | Da |
| Durata de viață a tastelor tastaturii | 50 de milioane de caractere |
| Numărul de taste al tastaturii | 84 |
| Tastatura numerică | Nu |
| Factor de formă al tastaturii | 75% |
| Dispozitiv de orientare | Nu |
| Limbajul claviaturii | Engleză americană |
| Comutator cu cheie pentru tastatură | Mecanic |
| Interfața dispozitivului | USB |
| Tehnologie de conectivitate | Cu fir |
| Utilizare recomandată | Jocuri |
Specificații
| Model | Legion K510 Mini Pro |