Notebook HP ProBook 440 de 14 inch G11.
Greutate și dimensiuni
| Greutate | 1.39 |
| Înălțime | 17 mm |
| Adâncime | 224,3 mm |
| Lățime | 318,6 mm |
Baterie
| Numărul de celule ale bateriei | 3 |
Software
| Sistem de operare instalat | Windows 11 Pro |
Claviatură
| Limbajul claviaturii | Engleză |
Porturi și interfețe
| Cantitatea porturilor HDMI | 1 |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Numărul porturilor USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 2 |
| Numărul porturilor USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
Rețeaua
| Bluetooth | Da |
| Ratele de date ale rețelei LAN Ethernet | 1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Da |
| Standardul Wi-Fi de top | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Da |
Cameră foto
| Cameră frontală | Da |
Audio
| Microfon încorporat | Da |
| Difuzoare(e) încorporate | Da |
Grafică
| Familia de plăci grafice integrate | Grafică Intel® |
| Producătorul plăcilor video integrate | Intel |
Depozitare
| Capacitatea SSD-ului | 512 GB |
| Capacitate totală de stocare | 512 GB |
Memorie
| Viteza ceasului memoriei | 5600 MHz |
| Tipul memoriei interne | DDR5-SDRAM |
| Memorie internă | 16 GB |
Design
| Poziționarea pe piață | Afaceri |
| Culoarea produsului | Argint |
Afișaj
| Rezoluția afișajului | 1920x1200 pixeli |
| Diagonală de afișare | 14" |
Procesor
| Frecvența procesorului | 1,7 GHz |
| Model de procesor | 155U |
| Familia de procesoare | Intel Core Ultra 7 |
| Producător de procesoare | Intel |
Specificații
| NB Nume de familie | ProBook |
| Model | 440 G11 |
NB PB 440 G11 CU7-155U 14"/16/512GB W11P 9Y7C3ET HP
- Producător: HP
- Cod produs: 9Y7C3ET
- Disponibilitate: În Stoc
-
4.644,42 lei

