Monitorul dumneavoastră zilnic
Extindeți-vă vederea și stimulați productivitatea cu un plus de 23.8 inch de spațiu de lucru de la acest monitor FHD. Lucrați confortabil cu un ecran clar și fluid și un design simplu, pentru a face mai mult în fiecare zi.
- Acest monitor FHD de 23.8" cu rată de reîmprospătare de până la 100 Hz[1] oferă imagini clare și mișcare fluidă, pentru a face experiența dumneavoastră zilnică mai productivă și mai plăcută.
- Bucurați-vă de un ecran fără pâlpâire plus HP Eye Ease, un filtru de lumină albastră redusă hardware mereu activ, cu acuratețe a culorilor.
- Rămâneți concentrat cu gestionarea îngrijită a cablurilor, un suport slim ajustabil la înclinare și o ramă micro-edge pe 3 laturi. Reglați cu ușurință setările cu un buton joypad OSD.
- Certificat ENERGY STAR® și înregistrat EPEAT®[2], acest monitor îndeplinește standarde înalte de economisire a energiei. În plus, valorifică materiale reciclate și folosește ambalaj exterior 100% reciclabil.[3]
(Note tehnice și disclaimere abreviate; pentru detalii complete vedeți pagina HP a produsului.)
HP Series 3 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 324pf. Diagonala ecranului: 60.5 cm (23.8"), Rezoluția ecranului: 1920 x 1080 pixeli, Tip HD: Full HD, Tehnologie ecran: LCD, Suprafața ecranului: Mat, Timp de răspuns: 5 ms, Raport de aspect nativ: 16:9, Unghi de vizualizare, orizontal: 178°, Unghi de vizualizare, vertical: 178°. Montare VESA. Culoarea produsului: Negru
| Certificare | Australia MEPS; Bauart; CB; CE; CEL; China CCC; C-Tick; cTUVus; EAC; EUP Lot-5; EUP Lot-6; FCC; ISO 9241-307; KC (Korean) requirements; KCC (Korean) requirements; Korea MEPS (E-standby); NOM (Mexico); PSB for Singapore; RCM; SEPA; S-Mark for Argentina; Ta |
| Tip adaptor AC furnizat | 198122621231 |
| Certificate de conformitate | CCC, CB, EAC, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Adâncime | 51.4 mm |
| Înălțime | 323.6 mm |
| Garanție producător | HP three-year limited warranty |
| Conținutul ambalajului | Monitor; HDMI cable; Warranty card; Quick Setup Poster; AC power cord |
| Cod UNSPSC | 43211902 |
| Greutate | 3.77 kg |
| Lățime | 538.9 mm |
| Țara de origine | China, Thailand |
| Acoperire NTSC (tipic) | 72% |
| Gamă de culori | 72% |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Adâncime culoare | 8 bit |
| Duritate suprafață | 3H |
| Rata de haze | 25% |
| Diagonala ecranului (metric) | 60.5 cm |
| Frecvență verticală digitală | 50 - 100 Hz |
| Frecvență orizontală digitală | 30 - 115 kHz |
| Dimensiune vizibilă, vertical | 29.6 cm |
| Dimensiune vizibilă, orizontal | 52.7 cm |
| Interval de scanare vertical | 50 - 100 Hz |
| Interval de scanare orizontal | 30 - 115 kHz |
| Densitate pixeli | 93 ppi |
| Pas pixel | 0.28 x 0.28 mm |
| Număr de culori ecran | 16.7 million colours |
| Unghi de vizualizare, vertical | 178° |
| Unghi de vizualizare, orizontal | 178° |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 Hz |
| Raport de contrast (dinamic) | 8000000:1 |
| Raport de contrast (tipic) | 1000:1 |
| Raport de aspect | 16:9 |
| Rezoluții grafice suportate | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA) |
| Formă ecran | Plat |
| Ecran anti-reflexie | Da |
| Suprafața ecranului | Matt |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gri la gri) |
| Timp de răspuns | 5 ms |
| Luminozitate ecran | 250 cd/m² |
| Luminozitate ecran (tipic) | 250 cd/m² |
| Touchscreen | Nu |
| Tip iluminare de fundal | Edge LED |
| Iluminare LED de fundal | Da |
| Tip panou | IPS |
| Tehnologie ecran | LCD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip HD | Full HD |
| Rezoluția ecranului | 1920 x 1080 pixels |
| Diagonala ecranului | 60.5 cm (23.8") |