Tastatura wireless profesională Lenovo oferă o calitate excepțională într-un aspect tradițional de dimensiuni normale, cu tastatură numerică. Designul modern și subțire are taste receptive și o experiență de tastare premium. Toate tastele sunt exact acolo unde vă așteptați, astfel încât să puteți alege modul wireless fără a fi nevoie să învățați prea mult. Tastele media dedicate cu o singură atingere vă pun la îndemână comenzile pe care le utilizați cel mai mult. Conectați dispozitive Lenovo compatibile cu un singur nano receptor.
Repere:
Scăpați de fire: conexiune wireless fiabilă de 2,4 GHz cu protocol de asociere multiplă
Fără ghicire: durată de viață a bateriei comerciale de 2 ani cu indicator LED
Tastare premium: taste cu profil redus, tip insulă, cu senzație de reacție rapidă
Lenovo 4X30H56841. Factor de formă al tastaturii: Dimensiune completă (100%). Stil tastatură: Dreaptă. Tehnologie de conectivitate: Fără fir, Interfață dispozitiv: RF fără fir, Aspect tastatură: QWERTY, Utilizare recomandată: Universală. Culoarea produsului: Negru
Date logistice
| Codul Sistemului Armonizat (HS) | 84716060 |
Conținutul ambalajului
| Tipul receptorului | Nano-receptor |
Greutate și dimensiuni
| Greutatea tastaturii | 700 de grame |
| Dimensiunile tastaturii (LxAxÎ) | 164 x 450 x 20 mm |
Condiții operaționale
| Umiditatea relativă de funcționare (H-H) | 20 - 95% |
| Temperatura de funcționare (T-T) | 0 - 40 °C |
Cerințe de sistem
| Sistemele de operare Windows suportate | Da |
Mouse
Putere
| Tipul sursei de alimentare | Baterie |
Caracteristici
Design
| Indicatori LED | Da |
| Caracteristici de protecție | Rezistent la scurgeri |
| Colorarea suprafeței | Monocromatic |
| Culoarea produsului | Negru |
| Suport pentru încheietura mâinii | Nu |
| Design ergonomic | Nu |
| Tastatură de dimensiuni normale | Da |
| Tastatură în stil insular | Da |
| Stilul tastaturii | Drept |
| Iluminare de fundal | Nu |
Claviatură
| Bandă de frecvență | 2,4 GHz |
| Cititor de amprente | Nu |
| Scop | Universal |
| Hub USB | Nu |
| Taste Windows | Da |
| Tastatura numerică | Da |
| Factor de formă al tastaturii | Dimensiune completă (100%) |
| Dispozitiv de orientare | Nu |
| Limbajul claviaturii | Engleză americană |
| Aspectul tastaturii | QWERTY |
| Interfața dispozitivului | RF fără fir |
| Tehnologie de conectivitate | Fără fir |
| Utilizare recomandată | Universal |
Specificații