Construit pentru confort, conceput pentru liniște
Experimentează o combinație de tastatură și mouse confortabilă, elegantă și silențioasă. Acum poți fi cât mai eficient cu cel mai puțin zgomot. În plus, cu comenzi rapide de la tastatură și baterii de lungă durată, poți rămâne productiv toată ziua.
- Designul tastaturii chiclet vă permite să vă bucurați de o tastare confortabilă, mai precisă și cu mai puțin zgomot.
- Gestionați orice sarcină cu acest mouse cu design durabil, conceput pentru confort.
- Reduceți dezordinea și bucurați-vă de libertatea de a vă mișca fără întârzieri cu o conexiune wireless de 2,4 GHz. [1]
- Dormiți liniștiți cu o garanție limitată standard HP de doi ani. [3]
[1] Conectivitate wireless de până la 10 m.
[2] Durata de viață reală a bateriei va varia în funcție de utilizare și de condițiile de mediu și va scădea în mod natural odată cu timpul și utilizarea.
Combinație mouse și tastatură wireless HP 235. Factor de formă al tastaturii: Dimensiune completă (100%), Tehnologie de conectivitate: Fără fir, Interfață dispozitiv: RF fără fir, Comutator cheie tastatură: Membrană, Utilizare recomandată: Birou. Culoarea produsului: Negru. Mouse inclus.
Alte caracteristici
| Sisteme de operare compatibile | Windows 11; Windows 10 |
| Cod UNSPSC | 43211733 |
Detalii tehnice
| URL-ul Regulamentului general privind siguranța produselor (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
Conținutul ambalajului
| Card de garanție | Da |
| Numărul de produse incluse | 1 PC(s) |
Date de ambalare
| Greutatea pachetului | 840 de grame |
| Înălțimea pachetului | 44 mm |
| Adâncimea pachetului | 220 mm |
| Lățimea pachetului | 456 mm |
Greutate și dimensiuni
| Greutate | 500 de grame |
| Greutatea mouse-ului | 60 de grame |
| Dimensiuni mouse (LxAxÎ) | 63,3 x 115 x 36,2 mm |
| Greutatea tastaturii | 500 de grame |
| Dimensiunile tastaturii (LxAxÎ) | 440 x 146,2 x 27,6 mm |
Caracteristici specifice mărcii
| Cod GTIN HP (EAN/UPC) | 198122957910, 198122958269, 198122958467 |
| HP GTIN (EAN/UPC) cu opțiuni | (ABB) 198122957910; (ABU) 198122958269; (AC3) 198122958467 |
Cerințe de sistem
| Cerințe minime de sistem | Port USB-A disponibil |
| Sistemele de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
Mouse
| Număr de baterii (mouse) | 1 |
| Tipul bateriei mouse-ului | AA |
| Cantitate nasturi | 3 |
| Rezoluția mișcării | 1600 DPI |
| Tehnologie de detectare a mișcării | Optic |
| Mouse inclus | Da |
Putere
| Număr de baterii (tastatură) | 2 |
| Tipul bateriei tastaturii | AAA |
| Tipul sursei de alimentare | Baterie |
Caracteristici
| Rază de acțiune wireless | 10 metri |
Design
| Segmentul HP | Afaceri |
| Culoarea produsului | Negru |
| Iluminare de fundal | Nu |
Claviatură
| Țara de origine | China |
| Bandă de frecvență | 2,4 GHz |
| Distanța cheie de călătorie | 2,5 mm |
| Tastatura numerică | Da |
| Factor de formă al tastaturii | Dimensiune completă (100%) |
| Dispozitiv de orientare | Nu |
| Comutator cu cheie pentru tastatură | Membrană |
| Interfața dispozitivului | RF fără fir |
| Tehnologie de conectivitate | Fără fir |
| Utilizare recomandată | Birou |
Specificații
| Model | 1Y4D0UT |
| Limbaj KB | ANGLIA |