Bucură-te de o tastare fiabilă și fără probleme cu tastatura Lenovo Essential cu fir. Este durabilă și construită să reziste, cu până la 10 milioane de clicuri pentru fiecare tastă, rezistență la vărsare și conectivitate USB cu fir. Tastarea nu a fost niciodată atât de plăcută, datorită tastelor silențioase și piciorușelor reglabile pentru confort pe tot parcursul zilei. Îmbunătățește-ți eficiența de lucru cu tasta specializată Microsoft Copilot.
- Tastatură cu conexiune USB prin cablu de 1,8 m
- Tastatură cu 2,5 zone și tastatură numerică dedicată
- Picior reglabil cu înclinare și design al tastaturii rezistent la stropire
- Taste silențioase, cu profil redus, în stil insulă
- Durabil cu până la 10 milioane de clicuri
- Tastatura cu tasta Copilot, Copilot din Windows, este un asistent inteligent bazat pe inteligență artificială. Când Copilot nu este disponibil sau activat pe dispozitiv, apăsarea tastei Copilot va lansa Căutare Windows.
Lenovo 4Y41R64672. Factor de formă al tastaturii: Dimensiune completă (100%), Tehnologie de conectivitate: Cu fir, Interfață dispozitiv: USB, Comutator cheie tastatură: Comutator cheie cu piston, Număr de taste tastatură: 105. Lungime cablu: 1,8 m. Utilizare recomandată: Acasă/Birou. Culoare produs: Negru
Conținutul ambalajului
| Adaptor AC inclus | Nu |
| Numărul de produse incluse | 1 PC(s) |
Date de ambalare
| Tip de pachet | Cutie |
| Greutatea pachetului | 710 grame |
| Înălțimea pachetului | 28 mm |
| Adâncimea pachetului | 173 mm |
| Lățimea pachetului | 443 mm |
Greutate și dimensiuni
| Greutatea tastaturii | 570 de grame |
| Dimensiunile tastaturii (LxAxÎ) | 424 x 146 x 20 mm |
Condiții operaționale
| Umiditatea relativă de funcționare (H-H) | 15 - 60% |
| Temperatura de funcționare (T-T) | 0 - 40 °C |
Cerințe de sistem
| Sistemele de operare Windows suportate | Windows 10/Windows 11 |
Mouse
Putere
| Port de încărcare USB Type-C | Nu |
| Tipul sursei de alimentare | USB |
Caracteristici
| Lungimea cablului | 1,8 metri |
| Tipul conectorului USB | USB tip A |
Design
| Caracteristici de protecție | Rezistent la scurgeri |
| Culoarea produsului | Negru |
| Iluminare de fundal | Nu |
Claviatură
| Certificare | CE, FCC, UL, TUV, KCC, AAA, VCCI, C-tick, BSMI, EAC, IC, CB |
| Distanța cheie de călătorie | 1,91 cm |
| Taste rapide | Da |
| Tasta copilot | Da |
| Taste Windows | Da |
| Durata de viață a tastelor tastaturii | 10 milioane de caractere |
| Numărul de taste al tastaturii | 105 |
| Tastatura numerică | Da |
| Factor de formă al tastaturii | Dimensiune completă (100%) |
| Dispozitiv de orientare | Nu |
| Limbajul claviaturii | Engleză americană |
| Comutator cu cheie pentru tastatură | Comutator cu cheie cu piston |
| Interfața dispozitivului | USB |
| Tehnologie de conectivitate | Cu fir |
| Utilizare recomandată | Acasă/Birou |