LG 43UR781C0LK. Diagonala afișajului: 109,2 cm (43"), Rezoluție afișaj: 3840 x 2160 pixeli, Tip HD: 4K Ultra HD, Tehnologie afișaj: LED, Formă ecran: Plat, Tip iluminare din spate LED: Direct-LED. Smart TV. Luminozitate afișaj: 270 cd/m², Raport de aspect nativ: 16:9. Wi-Fi, Ethernet LAN. Culoarea produsului: Negru
Eficiență energetică
| Număr de înregistrare EPREL | 1527515 |
| Numărul versiunii EPREL | 2 |
| Fișă tehnică (link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1527515/fiches?language=EN |
| Clasa de eficiență energetică | G. |
Dimensiunile cutiei de transport/pachet
| Lățimea cutiei de transport | 13 cm |
| Adâncimea cutiei de transport | 104 cm |
| Înălțimea cutiei de transport | 65 cm |
| Greutatea cutiei de transport | 10 kilograme |
Conținutul ambalajului
| Telecomandă a inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC |
| Suport de birou | Da |
Date de ambalare
| Greutatea pachetului | 10,7 kg |
| Înălțimea pachetului | 660 mm |
| Adâncimea pachetului | 142 mm |
| Lățimea pachetului | 1055 mm |
Greutate și dimensiuni
| Adâncimea suportului | 20 cm |
| Lățimea suportului | 80,4 cm |
| Greutate (fără suport) | 8,8 kg |
| Înălțime (fără suport) | 564 mm |
| Adâncime (fără suport) | 57,1 mm |
| Lățime (fără suport) | 967 mm |
| Greutate (cu suport) | 8,9 kg |
| Înălțime (cu suport) | 624 mm |
| Adâncime (cu suport) | 200 mm |
| Lățime (cu suport) | 967 mm |
Caracteristici specifice mărcii
| Tehnologii LG (AV/TV) | Sincronizare sunet LG, Telecomandă magică, ThinQ™ |
Putere
| Tipul de alimentare | Intern |
| Scala de eficiență energetică | De la A la G |
| Frecvența de intrare AC | 50/60 Hz |
| Tensiunea de intrare AC | 100 - 240 V |
| Consum de energie (HDR) la 1000 de ore | 83 kWh |
| Consum de energie (SDR) la 1000 de ore | 54 kWh |
| Clasa de eficiență energetică (HDR) | G. |
| Clasa de eficiență energetică (SDR) | G. |
| Consum de energie (standby) | 0,5 W |
Performanță
| Caracteristici ale jocului | Mod automat cu latență redusă (ALLM), Optimizator de jocuri, HGiG |
| Suport pentru Interval Dinamic Ridicat (HDR) | Da |
| Formate audio acceptate | AAC, AAC HE, AC3, AC4, EAC3, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Tehnologia High Dynamic Range (HDR) | Gamă dinamică înaltă 10 (HDR10), Log-Gamma hibrid (HLG) |
Design
| Culoarea standului | Negru |
| Interfață de montare a panoului | 200 x 200 mm |
| Montare VESA | Da |
| Culoarea produsului | Negru |
Rețeaua
| Browser web | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Versiunea Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Da |
| Standardele Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Da |
Audio
| Canal de retur audio îmbunătățit (eARC) | Da |
| Partajare mod sunet TV | Da |
| Canale de ieșire audio | 2.0 canale |
| Puterea nominală RMS | 20 W |
| Numărul de vorbitori | 2 |
Porturi și interfețe
| Interfață comună (CI) | Da |
| Cantitate porturi RF | 1 |
| Cantitatea porturilor USB 2.0 | 2 |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Cantitatea porturilor HDMI | 3 |
| Versiunea HDMI | 2.1 |
Televizor inteligent
| Aplicații sportive | Alerte sportive |
| Moduri inteligente | Cinema, Eco, Cineast, Joc, Standard, Intens |
| Compatibilitate cu Apple AirPlay 2 | Da |
| Versiunea sistemului de operare | 23 |
| Sistem de operare instalat | WebOS |
| Televiziune prin internet | Da |
| Televizor inteligent | Da |
Afișaj
| Diagonala afișată (metrică) | 108 cm |
| Rezoluția afișajului | 3840 x 2160 pixeli |
| Rată de reîmprospătare nativă | 60 Hz |
| Luminozitatea ecranului | 270 cd/m² |
| Control automat al luminozității | Da |
| Rezoluții grafice suportate | 3840 x 2160 |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Forma ecranului | Plat |
| Tip de iluminare din spate cu LED | LED direct |
| Iluminare de fundal LED | Da |
| Tehnologia de afișare | LED |
| Tip HD | 4K Ultra HD |
| Diagonală de afișare | 109,2 cm (43") |
Specificații
| Model | 43UR781C0LK |
| Greutatea netă a produsului | 8,9 kg |