Concepută pentru profesioniștii moderni și pasionații de tehnologie, Tastatura Bluetooth Lenovo 800 cu auto-încărcare dispune de tehnologie avansată care stabilește un nou standard în conservarea energiei. Inovația sa remarcabilă constă în designul fără baterie, care funcționează fără probleme folosind iluminarea ambientală datorită consumului său superior redus de energie. Conectivitatea Bluetooth asigură o conexiune stabilă cu până la trei dispozitive simultan. În plus, produsul este realizat din 95% plastic reciclat post-consumator, reflectând un angajament puternic față de sustenabilitatea mediului.
- Bluetooth 5.1, suport multi-dispozitiv, conectare până la 3 dispozitive;
- Suportă împerecherea rapidă Microsoft;
- Sursă de energie: Recoltarea energiei se realizează prin colectarea luminii ambientale;
- Folosește super-condensatoare cu încărcare rapidă (SuperCap) pentru a stoca energia luminoasă;
- Un port USB-C rezervat pentru încărcare de urgență;
- Poate susține 1 lună de utilizare la încărcare completă;
- Aspect tastatură low-profile cu 2.5 zone, pentru tastare silențioasă fără efort;
- Picioare reglabile pentru înclinare și design tastatură rezistent la lichide;
- Aplicație de personalizare: Lenovo Accessories and Display Manager;
Lenovo 800. Factor de formă tastatură: Full-size (100%), Tehnologie de conectivitate: Wireless, Interfață dispozitiv: Bluetooth, Tip switch tastatură: Plunger key switch, Număr de taste: 109, Utilizare recomandată: Birou. Culoarea produsului: Alb
Conținutul ambalajului
| Adaptor de curent inclus | Nu |
| Număr produse incluse | 1 buc. |
Date de ambalare
| Tip ambalaj | Cutie |
Greutate și dimensiuni
| Greutate tastatură | 650 g |
| Dimensiuni tastatură (LxAxÎ) | 420 x 12 x 151 mm |
Condiții de funcționare
| Umiditate relativă de funcționare (H-H) | 10 - 90% |
| Temperatură de funcționare (T-T) | 0 - 50 °C |
Cerințe de sistem
| Sisteme de operare mobile acceptate | Android/iOS/iPadOS |
| Alte sisteme de operare acceptate | ChromeOS |
| Sisteme de operare Mac acceptate | Da |
| Sisteme de operare Windows acceptate | Da |
Mouse
| Mouse inclus | Nu |
Alimentare
| Port de încărcare USB Type-C | Da |
| Tip sursă de alimentare | Solar |
Design
| Indicatori LED | Da |
| Culoarea produsului | Alb |
| Înălțime reglabilă tastatură | Da |
| Iluminare de fundal | Nu |
Tastatură
| Certificare | BQB, BQB QDID Purchase, SRRC, ANATEL, UKCA CE RED, EAC, UkrSEPRO, TCRA, RCM SDOC, BIS, WPC, TRC, ICASA, Maghreb, ECAS, ATT, CONATEL, URSEC, IFETEL, NOM-019 |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Pas între taste | 1.91 cm |
| Cursă tastă | 2 mm |
| Durată de viață taste | 10 million characters |
| Număr de taste | 109 |
| Tastatură numerică | Da |
| Factor de formă tastatură | Full-size (100%) |
| Dispozitiv de indicare | Nu |
| Limba tastaturii | Portuguese |
| Tip switch tastatură | Plunger key switch |
| Interfață dispozitiv | Bluetooth |
| Tehnologie de conectivitate | Wireless |
| Utilizare recomandată | Birou |
KEYBOARD BLUETH 800/GY41R69601 LENOVO
- Producător: LENOVO
- Cod produs: GY41R69601
- Disponibilitate: În Stoc
-
321,32 lei

