Preferați stilul de viață cu muncă și joc flexibile de oriunde? Un companion excelent pentru telefonul sau laptopul dumneavoastră compatibil este noul monitor super portabil Lenovo L15 USB-C Mobile. Incredibil de ușor, cântărind doar 860 grame*, monitorul Lenovo L15 USB-C dublează practic spațiul de vizualizare al oricărui dispozitiv cu ecran cu un plus de 15.6 inch de spațiu Full HD. Indiferent de ce tip de conținut video încercați să vă bucurați pe ecranul mic al telefonului în timp ce sunteți la distanță, experiența de vizualizare va fi vastă îmbunătățită prin conectarea la acest ecran portabil mai mare, care poate fi pus în buzunarul din față al gentii până când este necesar. Conectat ușor printr-un cablu USB Type-C care poate oferi, de asemenea, alimentare simultană pass-through** către două dispozitive (cu ieșire video) pentru o soluție elegantă cu un singur cablu. Bucurați-vă de vizualizări clare prin ecranul său Full HD IPS de 15.6 inch anti-reflexie, subțire la 6 mm, cu tehnologie avansată low blue light pentru utilizare confortabilă pe toată ziua. Configurarea pentru prezentare din spații comune poate deveni strânsă, așa că alegeți modul peisaj sau pur și simplu pivotați pentru modul portret pentru a economisi spațiu pe masă. Piciorul său reglabil poate corespunde înălțimii unui laptop însoțitor și se pliază pentru stocare ușoară, doar înclinați-l până la 90 de grade pentru a găsi cel mai ergonomic unghi de vizualizare pentru dumneavoastră. Monitorul Lenovo L15 USB-C Mobile este ușor de transportat și vine cu o husă de protecție pentru a aluneca cu ușurință în geantă.
Lenovo L15. Diagonala ecranului: 39.6 cm (15.6"), Rezoluția ecranului: 1920 x 1080 pixeli, Tip HD: Full HD, Tehnologie ecran: LED, Timp de răspuns: 14 ms, Raport de aspect nativ: 16:9, Unghi de vizualizare, orizontal: 178°, Unghi de vizualizare, vertical: 178°. Hub USB încorporat, Versiune hub USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Montare VESA, Reglarea înălțimii. Culoarea produsului: Negru, Gri
Eficiență energetică
| Număr de înregistrare EPREL | 722285 |
| Număr versiune EPREL | 4 |
| Fișă tehnică (link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/722285/fiches?language=EN |
| Clasa de eficiență energetică | C |
Date logistice
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |
Alte caracteristici
| Certificare | TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free, CCC, Tier 2 |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Control volum | Nu |
| Perioadă garanție | 3 year(s) |
Sustenabilitate
| Certificate de sustenabilitate | EPEAT Silver |
Conținutul ambalajului
| Ghid de pornire rapidă | Da |
| Cabluri incluse | USB Type-C to USB Type-C |
Date de ambalare
| Greutatea ambalajului | 1.7 kg |
| Înălțimea ambalajului | 75.9 mm |
| Adâncimea ambalajului | 407.9 mm |
| Lățimea ambalajului | 279.9 mm |
Greutate și dimensiuni
| Lățime ramă (jos) | 3.19 cm |
| Lățime ramă (sus) | 7.3 mm |
| Lățime ramă (lateral) | 7.3 mm |
| Greutate (cu suport) | 860 g |
| Înălțime (cu suport) | 235.5 mm |
| Adâncime (cu suport) | 108.4 mm |
| Lățime (cu suport) | 360 mm |
Alimentare
| Cod European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) | 722285 |
| Scala de eficiență energetică | A to G |
| Tip sursă de alimentare | Extern |
| Consum de energie (oprit) | 0.3 W |
| Consum de energie (maxim) | 9.5 W |
| Consum de energie (tipic) | 8 W |
| Consum de energie (SDR) la 1000 de ore | 8 kWh |
| Clasa de eficiență energetică (SDR) | C |
Ergonomie
| On Screen Display (OSD) | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 1 cm |
| Reglarea înălțimii | Da |
| Tip slot pentru cablu de securitate | Kensington |
| Slot pentru cablu de securitate | Da |
| Montare VESA | Da |
Rețea
Porturi și interfețe
| HDMI | Nu |
| USB Power Delivery până la | 65 W |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Da |
| Număr porturi upstream USB Type-C | 1 |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Tip port upstream USB | USB Type-C |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hub USB încorporat | Da |
Design
| Culoarea produsului | Black, Grey |
Multimedia
| Cameră încorporată | Nu |
| Microfon încorporat | Nu |
| Difuzor(e) încorporat(e) | Nu |
Performanță
| Tehnologie Low Blue Light | Da |
| Tehnologie fără pâlpâire | Da |
| AMD FreeSync | Nu |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
Ecran
| Acoperire NTSC (tipic) | 45% |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Adâncime culoare | 8 bit |
| Dimensiune vizibilă, vertical | 19.4 cm |
| Dimensiune vizibilă, orizontal | 34.4 cm |
| Densitate pixeli | 141 ppi |
| Pas pixel | 0.1793 x 0.1793 mm |
| Timp de răspuns (rapid) | 6 ms |
| Număr de culori ecran | 16.7 million colours |
| Unghi de vizualizare, vertical | 178° |
| Unghi de vizualizare, orizontal | 178° |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Raport de contrast (dinamic) | 3000000:1 |
| Raport de contrast (tipic) | 1000:1 |
| Rezoluții grafice suportate | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Formă ecran | Plat |
| Ecran anti-reflexie | Da |
| Timp de răspuns | 14 ms |
| Luminozitate ecran (tipic) | 250 cd/m² |
| Touchscreen | Nu |
| Tip iluminare de fundal | W-LED |
| Tip panou | IPS |
| Tehnologie ecran | LED |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip HD | Full HD |
| Rezoluția ecranului | 1920 x 1080 pixels |
| Diagonala ecranului | 39.6 cm (15.6") |
Specificații
| Model | L15 |
| Greutatea netă a produsului | 0.86 kg |