Televizor inteligent 4K UHD
Eficiență energetică
| Număr de înregistrare EPREL | 2197006 |
| Numărul versiunii EPREL | 1 |
| Fișă tehnică (link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2197006/fiches?language=EN |
| Clasa de eficiență energetică | F |
Dimensiunile cutiei de transport/pachet
| Lățimea cutiei de transport | 77 cm |
| Adâncimea cutiei de transport | 122 cm |
| Înălțimea cutiei de transport | 14 cm |
| Greutatea cutiei de transport | 20 kg |
Design
| Interfață de montare a panoului | 200 x 200 mm |
| Montare VESA | Da |
Audio
| Puterea nominală RMS | 20 W |
Porturi și interfețe
| Interfață comună (CI) | Da |
| Intrare RF | 1 |
| Ieșire optică audio digitală | 1 |
| Cantitatea porturilor USB 2.0 | 2 |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Cantitatea porturilor HDMI | 3 |
Televizor inteligent
| Sistem de operare instalat | WebOS |
| Televizor inteligent | Da |
Afișaj
| Diagonala afișată (metrică) | 125 cm |
| Rezoluția afișajului | 3840 x 2160 pixeli |
| Rată de reîmprospătare nativă | 50 Hz |
| Luminozitatea ecranului | 280 cd/m² |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip HD | 4K Ultra HD |
| Diagonală de afișare | 50" |
Specificații
| Model | 50UR78GC |
| Greutatea netă a produsului | 11,8 kg |
Televizor LCD 50" 4K/50UR78GC LG
- Producător: LG
- Cod produs: 50UR78GC0LK
- Disponibilitate: În Stoc
-
2.263,94 lei

