Productivitate supraalimentată
Tehnologia GaN permite încărcarea eficientă și fiabilă a până la 5 dispozitive simultan, pentru o productivitate îmbunătățită la locul de muncă
Eficiență energetică
Nitrura de galiu, sau GaN, este eficientă din punct de vedere energetic, ceea ce economisește costurile energiei electrice și reduce amprenta de carbon.
Compact, dar puternic
Compact și capabil să încarce mai multe dispozitive, îți menține biroul ordonat eliminând necesitatea unor prelungitoare suplimentare.
Protecție de siguranță
Protecția multiplă include un control inteligent al temperaturii care reduce puterea nominală la 70% atunci când temperatura depășește 95°C
Încărcare rapidă
Alimentați-vă dispozitivele personale și gadgeturile de birou cu capacități de încărcare rapidă, datorită tehnologiilor de încărcare standardizate
Cel mai bun partener pentru lucrul de acasă
Energizează-ți dispozitivele esențiale pentru lucrul de acasă încărcând accesorii inteligente și portabile în siguranță și eficient – toate în același timp
- Oferă-le angajaților tăi care lucrează de acasă un încărcător fiabil și eficient pentru a-ți menține dispozitivele încărcate în permanență.
- • Capacitatea de încărcare de mare putere a încărcătorului include un port USB de tip C care oferă o putere de încărcare de până la 140 W
- • Tehnologia GaN facilitează o încărcare puternică, eficientă și sigură cu un mecanism complet de protecție
- • Un bloc de încărcare multiport compact și convenabil, conceput pentru a alimenta o varietate de dispozitive, reducând în același timp acumularea de căldură
- • Conectorii USB acceptă o gamă largă de ieșiri de putere, cu diverse capacități maxime
- • Proiectat cu funcții avansate de protecție: protecție la supracurent, supratensiune, supratemperatură, supraîncărcare și scurtcircuit
- • PD 3.1 și QC 4.0 pentru încărcare rapidă
Încărcător D-Link GaN 240W. Tip încărcător: Interior, Tip sursă de alimentare: AC, Compatibilitate încărcător: Universal. Tensiune de intrare: 110 - 240 V. Număr de porturi USB Type-C: 4, Încărcare rapidă, Caracteristici de protecție a alimentării: Supraîncălzire, Supracurent, Supratensiune, Supraîncărcare, Scurtcircuit. Culoarea produsului: Alb
Certificate
Conținutul ambalajului
| Cantitate pe pachet | 1 PC(s) |
Condiții operaționale
| Umiditatea relativă de stocare (H-H) | 10 - 100% |
| Temperatura de depozitare (T-T) | -20 - 80 °C |
| Temperatura de funcționare (T-T) | 0 - 40 °C |
Greutate și dimensiuni
| Greutate | 634 grame |
| Înălțime | 33 mm |
| Adâncime | 77 mm |
| Lățime | 120 mm |
Putere
| Putere de ieșire la portul 5 | 22,5 W |
| Putere de ieșire la portul 4 | 30 W |
| Putere de ieșire a portului 3 | 100 W |
| Putere de ieșire a portului 2 | 100 W |
| Putere de ieșire a portului 1 | 140 W |
| Curent de intrare | 3,5 A |
| Frecvența de intrare | 50/60 Hz |
| Tensiune de intrare | 110 - 240 V |
Design
| Conectați și utilizați | Da |
| Culoarea produsului | Alb |
Performanță
| Caracteristici de protecție a curentului | Supraîncălzire, Supracurent, Supratensiune, Supraîncărcare, Scurtcircuit |
| Revizie USB Power Delivery | 3.1 |
| Alimentare prin USB până la | 140 W |
| Livrare de putere USB (USB PD) | Da |
| Tipul încărcătorului | De interior |
| Număr de dispozitive conectate simultan (maxim) | 5 |
| Tehnologie de încărcare rapidă | Încărcare rapidă 3.0, Încărcare rapidă 4, GaN, Power Delivery 3.1 |
| Încărcare rapidă | Da |
| Încărcare wireless | Nu |
| Cantitatea porturilor USB Type-C | 4 |
| Numărul porturilor USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Tipul sursei de alimentare | AC |
| Compatibilitatea încărcătorului | Universal |
Specificații
| Nume model | Încărcător GaN de 240 W |