Cu aceeași senzație de clic și o reducere a zgomotului de 90%* în comparație cu mouse-urile clasice, M220 SILENT oferă o experiență silențioasă pentru tine și cei din jur. Are o autonomie lungă a bateriei de 18 luni, cu funcție de repaus automat și o rază wireless puternică de 10 metri** cu criptare pe 128 de biți între mouse și receptor. În plus, dimensiunile sale reduse sunt perfecte pentru a fi puse într-o geantă și a pleca. Trebuie doar să conectezi micul receptor USB și funcționează cu Windows®, Mac, ChromeOS™ sau Linux®. În cele din urmă, Logitech® Advanced Optical Tracking este conceput pentru mișcări line și precise pe aproape orice suprafață.
*Comparație a nivelului sonor cu Logitech M170. Măsurat de un laborator independent și verificat de Quiet Mark™. **Autonomia reală a bateriei și raza de acțiune wireless pot varia în funcție de utilizare.
- Bucură-te de sunetul liniștii: Cu aceeași senzație de clic și o reducere a zgomotului de peste 90%, te vei bucura de o experiență silențioasă a mouse-ului wireless pentru tine și cei din jur.
- Conexiune fiabilă: Receptorul nano cu funcție de conectare și uitare oferă o conexiune wireless puternică la o distanță de până la 10 m, în timp ce Logitech Advanced Optical Tracking asigură mișcări precise pe aproape orice suprafață.
- Durată lungă de viață a bateriei: Până la 18 luni între schimbările bateriei datorită ingineriei eficiente din punct de vedere energetic și economisiți durata de viață a bateriei, deoarece mouse-ul M220 SILENT se intră automat în modul de repaus atunci când nu este utilizat.
- Design ambidextru: Designul ergonomic al mouse-ului fără fir M220 oferă mai mult confort și precizie decât un touchpad, este potrivit atât pentru utilizatorii stângaci, cât și pentru cei dreptaci și este suficient de mic pentru a fi pus într-o geantă.
- Compatibilitate largă: Acest mouse wireless compact este compatibil cu Windows, macOS, ChromeOS și Linux și funcționează instantaneu atunci când conectați receptorul USB la computer sau laptop.
- Actualizați la mouse-ul wireless Logitech M330 Silent: Experimentați un confort sporit cu M330, conceput pentru mâna dreaptă, cu mânere moi din cauciuc.
Imaginile sunt cu titlu ilustrativ și pot diferi de produsul real.
© 2016 Logitech. Logitech, Logi și alte mărci Logitech sunt deținute de Logitech și pot fi înregistrate.
Toate celelalte mărci comerciale sunt proprietatea deținătorilor respectivi.
Logitech M220 SILENT. Factor de formă: Ambidextru. Tehnologie de detectare a mișcării: Optic, Interfață dispozitiv: RF fără fir, Rezoluție mișcare: 1000 DPI, Tip butoane: Butoane apăsate, Cantitate butoane: 3, Tip de derulare: Rotiță. Sursă de alimentare: Baterii. Culoarea produsului: Gri închis
Date logistice
| Produse per container intermodal (40ft, HC) | 74400 buc(uri) |
| Produse per container intermodal (40ft) | 59520 buc(uri) |
| Produse per container intermodal (20ft) | 28560 buc(uri) |
| Produse per palet | 1920 buc(uri) |
| Greutatea brută a carcasei principale (exterioară) | 1,47 kg |
| Înălțimea carcasei principale (exterioară) | 259 mm |
| Lungimea cartușei master (exterioară) | 362 mm |
| Lățimea carcasei master (exterioară) | 101 mm |
| Codul GTIN (EAN/UPC) pentru carcasa principală (exterioară) | 50992060661916 |
| Codul Sistemului Armonizat (HS) | 84716070 |
Alte caracteristici
| Conținutul ambalajului | Mouse wireless Receptor nano 1 baterie AA (preinstalată) Documentație pentru utilizatori Garanție de 2 ani de la producător și asistență completă pentru produs |
Conținutul ambalajului
| Ghid de utilizare | Da |
| Baterii incluse | Da |
| Tipul receptorului | Nano-receptor |
| Interfață receptor wireless | USB tip A |
| Receptor inclus | Da |
Date de ambalare
| Înălțimea pachetului | 186 mm |
| Greutatea pachetului | 125,3 grame |
| Adâncimea pachetului | 126 mm |
| Lățimea pachetului | 87 mm |
| Adaptor AC inclus | Nu |
| Cantitate pe pachet | 1 PC(s) |
Greutate și dimensiuni
| Greutatea receptorului | 1,8 g |
| Înălțimea receptorului | 1,87 cm |
| Adâncimea receptorului | 6,1 mm |
| Lățimea receptorului | 1,44 cm |
| Greutate | 75,2 grame |
| Înălțime | 39 mm |
| Adâncime | 99 mm |
| Lățime | 60 mm |
Cerințe de sistem
| Alte sisteme de operare acceptate | Sistem de operare Chrome |
| Sisteme de operare Linux acceptate | Da |
| Sisteme de operare Mac acceptate | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Sistemele de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows RT |
Putere
| Durata de viață a bateriei | 18 luni |
| Livrare de putere USB (USB PD) | Nu |
| Port de încărcare USB Type-C | Nu |
| Tehnologia bateriilor | Alcalin |
| Tip baterie | AA |
| Numărul de baterii acceptate | 1 |
| Sursa de energie | Baterii |
Ergonomie
| Rază de acțiune wireless | 10 metri |
| Comutator pornit/oprit | Da |
Design
| Colorarea suprafeței | Monocromatic |
| Culoarea produsului | Cărbune |
| Factor de formă | Ambidextru |
Mouse
| Bandă de frecvență | 2,4 GHz |
| Utilizare recomandată | Universal |
| Clic silențios | Da |
| Cantitate nasturi | 3 |
| Numărul de roți de derulare | 1 |
| Direcții de derulare | Vertical |
| Tip de derulare | Roată |
| Tipul butoanelor | Butoane apăsate |
| Rezoluția mișcării | 1000 DPI |
| Tehnologie de detectare a mișcării | Optic |
| Scop | Birou |
| Interfața dispozitivului | RF fără fir |