(1) Calculul randamentului pentru viteză, precizie în funcție de touchpad, dimensiune medie. Eșantion: 23 de participanți. (2) Necesită software-ul Logi Options+ (Windows 10 și macOS 10.15 sau o versiune ulterioară). (3) Durata de viață a bateriei poate varia în funcție de utilizator și de condițiile de calcul. (4) Funcțiile de bază ale dispozitivului vor fi acceptate fără software pentru alte sisteme decât Windows și macOS. (5) Zgomotul de clic redus cu peste 90% în comparație cu Logitech M185. Nivelul dBA la clicul stâng și tastare este măsurat de un laborator independent la 1 metru. (6) Exclude plasticul plăcii cu circuite imprimate (PCB). (7) Copilot în Windows (în versiune preliminară) este disponibil pe anumite piețe globale și va fi lansat pe piețe suplimentare în timp. Aflați mai multe la https://www.microsoft.com/en-us/windows/copilot-ai-features#faq. Copilot cu protecție comercială a datelor este disponibil fără costuri suplimentare pentru utilizatorii cu un ID Entra cu o licență Microsoft 365 activată și eligibilă. (8) Necesită Logi Tune descărcat pe dispozitive individuale.
Logitech Signature M650 pentru afaceri. Factor de formă: Dreptaci. Tehnologie de detectare a mișcării: Optic, Interfață dispozitiv: Bluetooth, Rezoluție mișcare: 4000 DPI, Tip butoane: Butoane apăsate, Cantitate butoane: 5, Tip de derulare: Rotiță. Sursă de alimentare: Baterii. Culoarea produsului: Grafit
Specificații
Alte caracteristici
| Cerințe minime de sistem | Receptor USB Logi Bolt Necesar: Port USB disponibil Windows 10, 11 sau o versiune ulterioară macOS 10.10 sau o versiune ulterioară Linux(4) Chrome OS(4) Tehnologie wireless Bluetooth Low Energy Necesar: Tehnologie wireless Bluetooth Low Energy macOS 10.15 sau o versiune ulterioară iPadOS 13.4 sau o versiune ulterioară(4) |
| Conținutul ambalajului | Mouse Signature M650 pentru afaceri, receptor USB Logi Bolt (USB tip A), 1 baterie AA, documentație pentru utilizator |
| Compatibilitate | Receptor USB Logi Bolt |
Date logistice
| Greutatea brută a carcasei principale (exterioară) | 1,82 kg |
| Înălțimea carcasei principale (exterioară) | 156 mm |
| Lungimea cartușei master (exterioară) | 272 mm |
| Lățimea carcasei master (exterioară) | 177 mm |
| Codul Sistemului Armonizat (HS) | 84716070 |
Sustenabilitate
| Produs din plastic reciclat post-consum | 64% |
Conținutul ambalajului
| Ghid de utilizare | Da |
| Baterii incluse | Da |
| Tipul receptorului | Nano-receptor |
| Interfață receptor wireless | USB tip A |
| Receptor inclus | Da |
Date de ambalare
| Înălțimea pachetului | 142,1 mm |
| Greutatea pachetului | 167 grame |
| Adâncimea pachetului | 84,2 mm |
| Lățimea pachetului | 52,6 mm |
| Cantitate pe pachet | 1 PC(s) |
Greutate și dimensiuni
| Greutatea receptorului | 1,8 g |
| Înălțimea receptorului | 1,87 cm |
| Adâncimea receptorului | 6,1 mm |
| Lățimea receptorului | 1,44 cm |
| Greutate | 101,2 grame |
| Înălțime | 37,8 mm |
| Adâncime | 107,2 mm |
| Lățime | 61,8 mm |
Condiții operaționale
| Temperatura de depozitare (T-T) | -5 - 45 °C |
| Temperatura de funcționare (T-T) | 0 - 40 °C |
Cerințe de sistem
| Alte sisteme de operare acceptate | Sistem de operare Chrome |
| Sisteme de operare mobile acceptate | Android, iPadOS |
| Sisteme de operare Linux acceptate | Da |
| Sisteme de operare Mac acceptate | MacOS |
| Sistemele de operare Windows suportate | Da |
Putere
| Durata de viață a bateriei | 24 de luni |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Tehnologia bateriilor | Alcalin |
| Tip baterie | AA |
| Numărul de baterii acceptate | 1 |
| Sursa de energie | Baterii |
Ergonomie
| Rază de acțiune wireless | 10 metri |
| Comutator pornit/oprit | Da |
Design
| Mânere de cauciuc | Da |
| Colorarea suprafeței | Monocromatic |
| Culoarea produsului | Grafit |
| Dimensiunea mouse-ului | M. |
| Design ergonomic | Da |
| Factor de formă | Dreapta |
Mouse
| Bluetooth cu consum redus de energie (BLE) | Da |
| Durabilitatea butoanelor (milioane de clicuri) | 10 |
| Funcțiile butoanelor | Redirecționa |
| Cantitate nasturi | 5 |
| Numărul de roți de derulare | 1 |
| Direcții de derulare | Vertical |
| Tip de derulare | Roată |
| Tipul butoanelor | Butoane apăsate |
| Rezoluția mișcării | 4000 DPI |
| Tehnologie de detectare a mișcării | Optic |
| Scop | Birou |
| Interfața dispozitivului | Bluetooth |