- Sfidă plictiseala: Cu un design subțire, culori multiple și tehnologie inteligentă, această tastatură Bluetooth din Colecția Pebble 2 îți permite să-ți exprimi atmosfera și să-ți faci o impresie bună.
- Niciodată obișnuită, făcută pentru a merge în orice loc: tastatura Pebble Keys 2 K380s este subțire, compactă, portabilă și fabricată din plastic reciclat.
- Comutare ușoară între 3 dispozitive: Folosește Bluetooth pentru a conecta până la 3 dispozitive wireless cu sisteme de operare diferite (Windows, macOS, iPadOS, ChromeOS) și comută între ele cu un singur clic pe butoanele Easy-Switch
- Economisiți timp: Obțineți acces instantaneu la căutare, captură de ecran, meniul emoji și multe altele cu tastele rapide Fn; personalizați cele 10 taste Fn cu aplicația Logi Options+, astfel încât să puteți face lucrurile în stilul dumneavoastră.
- Tastare confortabilă la îndemână: Tastatura silențioasă Pebble Keys 2 K380s este dotată cu taste rotunde și adâncite și oferă o experiență de tastare familiară, similară cu cea a unui laptop, pentru o tastare confortabilă și fără efort.
- Mai mult timp de utilizare: Această tastatură wireless vă oferă ore întregi de utilizare cu o baterie de 3 ani, mod de economisire a energiei cu oprire automată a bateriei și o durată de viață a bateriei cu 50% mai mare, pentru o utilizare fără griji; baterii incluse
- O alegere de design care te va face să te simți bine: Componentele din plastic ale tastaturii subțiri Pebble Keys 2 K380s conțin minimum 49% plastic reciclat certificat post-consum.
- Ambalaj din surse responsabile: Ambalajul căștilor Pebble Keys 2 K380s (inclusiv ambalajul produsului) provine din păduri certificate FSC și alte surse controlate; certificat neutru din punct de vedere al emisiilor de carbon
1. Conținut de plastic al tastelor Pebble Keys 2 K380s: minimum 49% plastic reciclat, excluzând plasticul din ansamblul de cablaje imprimate (PWA) și din ambalaj. 2. Aplicația Logi Options+ este disponibilă pe Windows și macOS la logi.com/optionsplus. 3. Durata de viață a bateriei poate varia în funcție de utilizator și de condițiile de calcul. 4. Durata de viață a bateriei este cu 50% mai mare comparativ cu K380. 5. Raza de acțiune wireless poate varia în funcție de condițiile de mediu și de calcul.
Logitech Pebble Keys 2 K380s. Factor de formă al tastaturii: Mini. Stil tastatură: Dreaptă. Tehnologie de conectivitate: Fără fir, Interfață dispozitiv: Bluetooth, Comutator cheie tastatură: Comutator cheie tip foarfecă, Aspect tastatură: QWERTY, Utilizare recomandată: Universală. Culoarea produsului: Grafit
Date despre reciclare
| Produs din plastic reciclat post-consum | 64% |
Alte caracteristici
| Compatibilitate | Receptor USB Logi Bolt |
Conținutul ambalajului
| Conținutul ambalajului | Tastatură Pebble Keys 2 K380s, 2 baterii alcaline AAA (preinstalate), Documentație pentru utilizator, Document cu informații importante (IID), |
| Card de garanție | Da |
| Ghid de utilizare | Da |
| Baterii incluse | Da |
| Numărul de produse incluse | 1 PC(s) |
Date de ambalare
| Tip de pachet | Cutie |
| Greutatea pachetului | 508 grame |
| Înălțimea pachetului | 136 mm |
| Adâncimea pachetului | 296 mm |
| Lățimea pachetului | 31 mm |
Greutate și dimensiuni
| Greutatea tastaturii | 415 grame |
| Dimensiunile tastaturii (LxAxÎ) | 279 x 16 x 124 mm |
Software
| Software descărcabil | Opțiuni Logi+ |
Sustenabilitate
| Certificate de conformitate | RoHS (Routers) |
| Certificate de sustenabilitate | CarbonNeutral, Consiliul pentru Administrarea Pădurilor (FSC) |
Cerințe de sistem
| Sisteme de operare mobile acceptate | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 9.0, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iOS 16, iPadOS |
| Alte sisteme de operare acceptate | Sistem de operare Chrome |
| Cerințe minime de sistem | Bluetooth Low Energy Este necesar acces la internet pentru a descărca aplicația opțională de personalizare Logi Options+. |
| Sisteme de operare Linux acceptate | Da |
| Sisteme de operare Mac acceptate | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Sistemele de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
Mouse
Putere
| Tip baterie | AAA |
| Numărul de baterii acceptate | 2 |
| Durata de viață a bateriei | 36 de luni |
| Capacitatea bateriei | 1000 mAh |
| Tehnologia bateriilor | Alcalin |
| Număr de baterii (tastatură) | 2 |
| Tipul bateriei tastaturii | AAA |
| Tipul sursei de alimentare | Baterie |
Caracteristici
| Rază de acțiune wireless | 10 metri |
Design
| Indicatori LED | Da |
| Colorarea suprafeței | Monocromatic |
| Culoarea produsului | Grafit |
| Stilul tastaturii | Drept |
| Iluminare de fundal | Nu |
Claviatură
| Bluetooth cu consum redus de energie (BLE) | Da |
| Taste silențioase | Da |
| Forța de acționare | 60 de grame |
| Distanța cheie de călătorie | 1,5 mm |
| Taste rapide | Da |
| Suport pentru mai multe dispozitive | Da |
| Profilul tastelor tastaturii | Profil redus |
| Durata de viață a tastelor tastaturii | 10 milioane de caractere |
| Tastatura numerică | Nu |
| Factor de formă al tastaturii | Mini |
| Dispozitiv de orientare | Nu |
| Limbajul claviaturii | SUA Internațional |
| Aspectul tastaturii | QWERTY |
| Comutator cu cheie pentru tastatură | Comutator cu cheie tip foarfecă |
| Interfața dispozitivului | Bluetooth |
| Tehnologie de conectivitate | Fără fir |
| Utilizare recomandată | Universal |
Specificații