Combinația noastră de top este acum asociată pentru performanțe și mai mari. Tehnologia îmbunătățită Quiet Click a mouse-ului MX Master 3S reduce cu 90% zgomotul de clic deranjant, iar senzorul său optic de 8000 DPI oferă urmărire precisă pe monitoarele de înaltă rezoluție. Tastatura de dimensiuni normale, cu iluminare automată din spate, integrează o placă metalică pentru stabilitate. Rest-ul MX Palm este partenerul perfect pentru confort pe tot parcursul zilei. Tastele Perfect Stroke sunt bombate sferic, potrivindu-se cu forma vârfului degetelor, pentru o apăsare naturală a tastelor. Forma mouse-ului se potrivește perfect mâinii. Această combinație răspunde nevoilor tot mai mari de securitate IT cu tehnologia Logi Bolt pentru conexiuni sigure și robuste chiar și în medii wireless congestionate. Și este pre-împerecheată cu ambele dispozitive pentru o implementare și gestionare ușoară. Rotița ingenioasă MagSpeed™ a mouse-ului oferă cea mai rapidă și mai precisă experiență de derulare - acest duo este pregătit pentru orice sarcină.
- Securitate la nivel de întreprindere: Logi Bolt este conceput pentru a răspunde preocupărilor de securitate ale întreprinderilor cu securitate wireless complet criptată, în modul Doar conexiuni securizate
- Ușor de implementat și gestionat: Certificat și disponibil în peste 100 de țări, cu suport pentru profesioniști IT și utilizatori de business, atât tastatura, cât și mouse-ul Bluetooth sunt compatibile cu Mac/Windows/ChromeOS/Linux
- Tastele tastaturii fără fir se adaptează automat la mediul înconjurător și se opresc atunci când nu sunt necesare, rezultând un consum optim al bateriei
- Tastele de tip foarfecă Perfect Stroke de dimensiuni normale ale tastaturii sunt sferice, concave, pentru a se potrivi cu forma vârfului degetelor, pentru stabilitate și referință tactilă pentru poziționarea mâinii.
- Mouse-ul wireless funcționează pe orice suprafață și ajută la atingerea pixelului potrivit de fiecare dată cu senzorul laser Darkfield 8000 DPI; urmăriți cu o precizie incredibilă - chiar și pe sticlă.
- Cu derularea MagSpeed, MX Master 3S parcurge 1000 de linii de cod sau celule de foaie de calcul într-o singură secundă și obține precizie linie cu linie, pixel cu pixel.
- Tehnologia Quiet Click face ca acest mouse silențios să fie ideal pentru spațiile de lucru open space, reducând zgomotul produs de clicuri cu 90% pentru mai puține distrageri și o concentrare mai bună.
- Tehnologia Mouse - Quiet Click îmbunătățește spațiile de lucru deschise pentru toată lumea, reducând zgomotul produs de clicuri cu 90% pentru mai puține distrageri și o concentrare mai bună
Combinație de taste Logitech Master MX pentru afaceri. Factor de formă al tastaturii: Dimensiune completă (100%). Stil tastatură: Dreaptă. Tehnologie de conectivitate: Fără fir, Interfață dispozitiv: RF fără fir + Bluetooth, Comutator tastatură: Comutator tip foarfecă, Aspect tastatură: QWERTY. Tip iluminare de fundal: LED, Suport pentru încheietura mâinii. Lungime cablu: 1,3 m. Utilizare recomandată: Birou. Culoare produs: Grafit. Mouse inclus.
Alte caracteristici
| Compatibilitate | Receptor USB Logi Bolt |
Conținutul ambalajului
| Ghid de utilizare | Da |
| Tipul receptorului | Nano-receptor |
| Interfață receptor wireless | USB tip A |
| Receptor inclus | Da |
| Numărul de produse incluse | 3 bucăți |
Date de ambalare
| Tip de pachet | Cutie |
| Greutatea pachetului | 1,56 kg |
| Înălțimea pachetului | 58 mm |
| Adâncimea pachetului | 138,5 mm |
| Lățimea pachetului | 173,5 mm |
Cerințe de sistem
| Sisteme de operare mobile acceptate | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 9.0, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iPadOS |
| Alte sisteme de operare acceptate | Sistem de operare Chrome |
| Sisteme de operare Linux acceptate | Da |
| Sisteme de operare Mac acceptate | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Sistemele de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
Mouse
| Comutator pornit/oprit mouse | Da |
| Numărul de roți de derulare | 2 |
| Tipul bateriei mouse-ului | Baterie încorporată |
| Derulare ultra-rapidă | Da |
| Direcții de derulare | Vertical/Orizontal |
| Derulare înclinată | Da |
| Tip de derulare | Roată |
| Derulați | Da |
| Tipul butoanelor | Butoane apăsate |
| Rezoluția mișcării | 8000 DPI |
| Tehnologie de detectare a mișcării | Laser |
| Factor de formă | Dreapta |
| Mouse inclus | Da |
Putere
| Sursă de încărcare | USB tip C |
| Reîncărcabilă | Da |
| Capacitatea bateriei | 1500 mAh |
| Tehnologia bateriilor | Litiu polimer (LiPo) |
| Tipul bateriei tastaturii | Baterie încorporată |
| Tipul sursei de alimentare | Baterie |
Caracteristici
| Lungimea cablului | 1,3 metri |
| Rază de acțiune wireless | 10 metri |
Design
| Colorarea suprafeței | Monocromatic |
| Culoarea produsului | Grafit |
| Suport pentru încheietura mâinii | Da |
| Stilul tastaturii | Drept |
| Iluminare de fundal reglabilă | Da |
| Culoarea iluminării de fundal | Alb |
| Tip de iluminare din spate | LED |
| Iluminare de fundal | Da |
Claviatură
| Bluetooth cu consum redus de energie (BLE) | Da |
| Taste silențioase | Da |
| Suport pentru mai multe dispozitive | Da |
| Profilul tastelor tastaturii | Profil redus |
| Tastatura numerică | Da |
| Factor de formă al tastaturii | Dimensiune completă (100%) |
| Dispozitiv de orientare | Nu |
| Limbajul claviaturii | SUA Internațional |
| Aspectul tastaturii | QWERTY |
| Comutator cu cheie pentru tastatură | Comutator cu cheie tip foarfecă |
| Interfața dispozitivului | RF fără fir + Bluetooth |
| Tehnologie de conectivitate | Fără fir |
| Utilizare recomandată | Birou |
Specificații
| Model | COMBO DE TASTE MX |
| Limbaj KB | ENG/UA |