- Conexiune wireless LIGHTSPEED Wireless de calitate pentru jocuri
- Comutatoare hibride Lightforce, viteză optică, senzație mecanică
- Senzor Hero 25K pentru precizie și acuratețe
1 Două profiluri în mod implicit, cinci folosind Logitech G HUB
Logitech G 910-007199. Interfață dispozitiv: RF fără fir + Bluetooth. Culoare produs: Negru
Specificații
| Model | LOGITECH G309 LIGHTSPEED |
Conținutul ambalajului
Date de ambalare
| Înălțimea pachetului | 156 mm |
| Greutatea pachetului | 180 g |
| Adâncimea pachetului | 103 mm |
| Lățimea pachetului | 47,3 mm |
Putere
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Tip baterie | AA |
| Numărul de baterii acceptate | 1 |
Design
Mouse
| Interfața dispozitivului | RF fără fir + Bluetooth |