Zgomotul la clicuri a fost redus cu peste 90% în comparație cu Logitech M185. Nivelul dBA la clicurile stânga și tastarea a fost măsurat de un laborator independent la 1 metru. Durata de viață a bateriei poate varia în funcție de utilizator și de condițiile de calcul. Dispozitivul va fi compatibil fără adăugarea de drivere suplimentare în ChromeOS și în cele mai populare distribuții Linux. Exclude receptorul, ansamblul de cablaje imprimate (PWA), materialele plastice și ambalajul.
Mouse wireless Logitech Signature M650 L. Factor de formă: Stângaci. Tehnologie de detectare a mișcării: Optic, Interfață dispozitiv: Bluetooth, Rezoluție mișcare: 4000 DPI, Tip butoane: Butoane apăsate, Cantitate butoane: 5, Tip de derulare: Rotiță. Sursă de alimentare: Baterii. Culoarea produsului: Alb
Specificații
Alte caracteristici
| Cerințe minime de sistem | Receptor USB Logi Bolt Receptor USB Logi Bolt (folosiți sigla Logi Bolt) Necesar: Port USB disponibil Windows 10, 11 sau o versiune ulterioară macOS 10.10 sau o versiune ulterioară Linux Sistem de operare Chrome Tehnologie wireless Bluetooth Low Energy (folosiți sigla Bluetooth) Necesar: Cablu Bluetooth Low Energy |
| Conținutul ambalajului | Mouse wireless Receptor USB 1 baterie AA Documentație utilizator |
| Compatibilitate | Receptor USB Logi Bolt |
Date logistice
| Greutatea brută a carcasei principale (exterioară) | 1,84 kg |
| Înălțimea carcasei principale (exterioară) | 258 mm |
| Lungimea cartușei master (exterioară) | 374 mm |
| Lățimea carcasei master (exterioară) | 105 mm |
| Codul Sistemului Armonizat (HS) | 84716070 |
Sustenabilitate
| Produs din plastic reciclat post-consum | 26% |
Conținutul ambalajului
| Ghid de utilizare | Da |
| Baterii incluse | Da |
| Tipul receptorului | Nano-receptor |
| Interfață receptor wireless | USB tip A |
| Receptor inclus | Da |
Date de ambalare
| Înălțimea pachetului | 139 mm |
| Greutatea pachetului | 164,1 grame |
| Adâncimea pachetului | 91 mm |
| Lățimea pachetului | 50 mm |
| Adaptor AC inclus | Nu |
| Cantitate pe pachet | 1 PC(s) |
Greutate și dimensiuni
| Greutatea receptorului | 1,8 g |
| Înălțimea receptorului | 1,44 cm |
| Adâncimea receptorului | 6,1 mm |
| Lățimea receptorului | 1,87 cm |
| Greutate | 115,4 grame |
| Înălțime | 42 mm |
| Adâncime | 118,7 mm |
| Lățime | 66,2 mm |
Cerințe de sistem
| Alte sisteme de operare acceptate | Sistem de operare Chrome |
| Sisteme de operare mobile acceptate | Android, iPadOS |
| Sisteme de operare Linux acceptate | Da |
| Sisteme de operare Mac acceptate | MacOS |
| Sistemele de operare Windows suportate | Da |
Putere
| Durata de viață a bateriei | 24 de luni |
| Livrare de putere USB (USB PD) | Nu |
| Port de încărcare USB Type-C | Nu |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Tehnologia bateriilor | Alcalin |
| Tip baterie | AA |
| Numărul de baterii acceptate | 1 |
| Sursa de energie | Baterii |
Ergonomie
| Rază de acțiune wireless | 10 metri |
| Comutator pornit/oprit | Da |
Design
| Mânere de cauciuc | Da |
| Colorarea suprafeței | Monocromatic |
| Culoarea produsului | Alb |
| Design ergonomic | Da |
| Factor de formă | Stângaci |
Mouse
| Bluetooth cu consum redus de energie (BLE) | Da |
| Clic silențios | Da |
| Funcțiile butoanelor | Redirecționa |
| Cantitate nasturi | 5 |
| Numărul de roți de derulare | 1 |
| Direcții de derulare | Vertical |
| Tip de derulare | Roată |
| Tipul butoanelor | Butoane apăsate |
| Rezoluția mișcării | 4000 DPI |
| Tehnologie de detectare a mișcării | Optic |
| Scop | Birou |
| Interfața dispozitivului | Bluetooth |