BE-10B-300 se alătură seriei Uni a CHIEFTEC ca un șasiu clasic cu format mic, care oferă totuși toată flexibilitatea necesară pentru un PC desktop modern de birou.
Cu un volum total sub 9 litri, această carcasă suportă în continuare plăcile de bază Slim ODD, m-ATX și vine preinstalată cu o sursă de alimentare 80PLUS Bronze de 300W, precum și un ventilator de 80mm. Un total de patru porturi USB în față completează funcționalitatea modelului BE-10B-300.
- Carcasă compactă cu volum mai mic de 9L
- Suportă până la plăci de bază m-ATX
- Ventilator de 80mm preinstalat
- Design clasic
- Sursa de alimentare 80PLUS Bronze 300W inclusă
Chieftec BE-10B-300. Factor de formă: Factor de formă mic (SFF), Tip: PC, Culoarea produsului: Negru. Sursa de alimentare: 300 W, Locația sursei de energie: Partea de jos, certificare 80 PLUS: 80 PLUS Bronze. Ventilatoare față instalate: 1x 80 mm, Diametrele ventilatoarelor frontale suportate: 80 mm. Dimensiuni HDD suportate: 2.5, 3.5, 5.25", SSD, factor de formă: 2.5". Lățime: 95 mm, Adâncime: 283 mm, Înălțime: 327 mm
Alte caracteristici
Date logistice
| Codul Sistemului Armonizat (HS) | 84733080 |
Greutate și dimensiuni
| Grosimea materialului | 0,6 mm |
| Înălțime | 327 mm |
| Adâncime | 283 mm |
| Lățime | 95 mm |
Depozitare
| Factor de formă SSD | 2.5" |
| Dimensiuni HDD acceptate | 2,5/3,5/5,25" |
Răcire
| Diametrele ventilatoarelor frontale suportate | 80 mm |
| Număr de ventilatoare frontale suportate (maxim) | 1 |
| Ventilatoare frontale instalate | 1x 80 mm |
Porturi și interfețe
| Numărul porturilor USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Cantitatea porturilor USB 2.0 | 2 |
| Ieșire audio | Da |
| Intrare audio | Da |
Alimentare electrică
| Certificarea 80 PLUS | 80 PLUS Bronz |
| Locația sursei de alimentare | Fund |
| Alimentare electrică | 300 W |
| Sursă de alimentare inclusă | Da |
Design
| Lungimea maximă a plăcii grafice | 22 cm |
| Înălțimea maximă a coolerului CPU | 5 cm |
| Iluminare | Nu |
| Potrivit pentru | Acasă/Birou |
| Geam lateral | Nu |
| Numărul de sloturi de expansiune | 4 |
| Număr de compartimente de 2,5" | 1 |
| Număr de compartimente de 3,5" | 1 |
| Număr de compartimente de 5,25" | 1 |
| Factori de formă acceptați pentru placa de bază | micro ATX/Mini-ITX |
| Material | SGCC |
| Culoarea produsului | Negru |
| Factor de formă | Factor de formă redus (SFF) |
| Tip | PC |