Vorbiți cu coechipierii și adversarii dumneavoastră în joc cu microfonul omni-direcțional și preluați controlul complet asupra audio cu cutia de control in-line - permițându-vă să controlați muzica și nivelurile de volum fără să pierdeți o secundă
Microfon omni-direcțional
Cooperați cu coechipierii pentru un avantaj competitiv în joc prin intermediul microfonului omni-direcțional
Preluați controlul asupra audio in-game
Auziți fiecare sunet din joc și bucurați-vă de muzică în detalii cristaline cu audio de înaltă sensibilitate
Audio clar și cristalin
Designul over-ear creează o experiență audio imersivă pentru gaming sau ascultarea muzicii, în timp ce luminile RGB dau viață căștilor
Lumini RGB, design over-ear
Designul over-ear creează o experiență audio imersivă pentru gaming sau ascultarea muzicii, în timp ce luminile RGB dau viață căștilor
Acer Nitro Gaming Headset II NHW200, Negru. Tipul produsului: Căști. Tehnologie de conectivitate: Cu fir. Utilizare recomandată: Gaming. Frecvență căști: 20 - 20000 Hz. Lungime cablu: 2.1 m, Culoarea produsului: Negru
Alimentare
| USB Power Delivery (USB PD) | Nu |
| Port de încărcare USB Type-C | Nu |
Conținutul ambalajului
| Adaptor de curent inclus | Nu |
Date de ambalare
| Tip ambalaj | Cutie |
| Înălțimea ambalajului | 240 mm |
| Adâncimea ambalajului | 95 mm |
| Lățimea ambalajului | 217 mm |
Microfon
| Tip direcție microfon | Omnidirectional |
| Microfon cu anularea zgomotului | Da |
| Impedanță intrare microfon | -42 Ω |
| Frecvență microfon | 100 - 10000 Hz |
| Tip microfon | Braț |
Căști
| Unitate driver | 5 cm |
| Tip magnet | Neodymium |
| Sensibilitate căști | 115 dB |
| Impedanță | 21 Ω |
| Frecvență căști | 20 - 20000 Hz |
| Cuplaj ureche | Circumaural |
Porturi și interfețe
| Bluetooth | Nu |
| Conector 3.5 mm | Da |
| Tehnologie de conectivitate | Cu fir |
Performanță
| Raport semnal-zgomot (SNR) | 58 dB |
| Lungime cablu | 2.1 m |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tip căști | Binaural |
| Utilizare recomandată | Gaming |
| Stil de purtare | Head-band |
| Tipul produsului | Căști |
Specificații
| Numele modelului | Acer Nitro Gaming Headset II NHW200, Black |
| Greutatea netă a produsului | 0.27 kg |