Fără fir. Precis. Confortabil.
Luați-l și plecați cu acest companion wireless. O tastatură de dimensiuni normale cu toate funcțiile, inclusiv o tastatură numerică și taste tip chicklet, oriunde vă duce călătoria.
- Designul acestei tastaturi tip chiclet este elegant. Designul discret menține apăsările rapide, confortabile și destul de precise... exact pe gustul tău.
- Tastatura numerică și comenzile comune sunt integrate cu 12 combinații de comenzi rapide cu tasta Fn - muzică, filme, volum, pagină principală, marcaje și e-mail. Iată o comandă rapidă de mai sus.
- Călătorește fără fire, dezordine și prejudecăți cu o conexiune wireless de 2,4 GHz printr-un simplu dongle.
- Indicatoarele LED iluminează tasta Number Lock, indicatorul bateriei și tasta Caps Lock, astfel încât nu trebuie să ghicești ce este activat sau dezactivat. Un lucru în minus.
[1] Capacitatea maximă a bateriei va scădea în mod natural în timp și în funcție de utilizare.
Declinări de responsabilitate privind specificațiile tehnice
Capacitatea maximă a bateriei va scădea în mod natural odată cu timpul și utilizarea.
Raza de acțiune wireless poate varia în funcție de mediul de lucru al utilizatorului și de condițiile de calcul.
Tastatură wireless HP 225. Factor de formă al tastaturii: Dimensiune completă (100%), Tehnologie de conectivitate: Wireless, Interfață dispozitiv: RF wireless, Comutator cheie tastatură: Mecanică, Aspect tastatură: QWERTY, Utilizare recomandată: Universală. Culoarea produsului: Negru
Date logistice
| Cutii principale (exterioare) per strat de palet | 6 bucăți |
| Cutii principale (exterioare) per palet | 60 buc. |
| Greutate brută a paletului | 394 kg |
Alte caracteristici
| Adâncime | 146,1 mm |
| Înălțime | 26,8 mm |
| Cod UNSPSC | 43211706 |
| Lățime | 425,9 mm |
Detalii tehnice
| URL-ul Regulamentului general privind siguranța produselor (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
Conținutul ambalajului
| Interfață receptor wireless | USB tip A |
| Receptor inclus | Da |
| Numărul de produse incluse | 1 PC(s) |
Date de ambalare
| Greutatea pachetului | 580 de grame |
| Înălțimea pachetului | 32 mm |
| Adâncimea pachetului | 173 mm |
| Lățimea pachetului | 441 mm |
Greutate și dimensiuni
| Greutate | 425,5 grame |
| Greutatea tastaturii | 425,5 grame |
| Dimensiunile tastaturii (LxAxÎ) | 425,9 x 146,1 x 26,8 mm |
Caracteristici specifice mărcii
| Cod GTIN HP (EAN/UPC) | 197497176896, 197497176971, 197497177022 |
| HP GTIN (EAN/UPC) cu opțiuni | (ABB) 197497176896; (ABU) 197497176971; (AC3) 197497177022 |
Sustenabilitate
| Certificate de conformitate | EAC, RoHS, BIS, Comisia Federală pentru Comunicații (FCC), CE |
| Tehnologii și materiale sustenabile | Ambalajul este reciclabil |
Mouse
Putere
| Durata de viață a bateriei | 16 luni |
| Număr de baterii (tastatură) | 1 |
| Tipul bateriei tastaturii | AAA |
| Tipul sursei de alimentare | Baterie |
Caracteristici
| Rază de acțiune wireless | 10 metri |
Design
| Segmentul HP | Afaceri |
| Indicatori LED | Baterie |
| Culoarea produsului | Negru |
| Iluminare de fundal | Nu |
Claviatură
| Țara de origine | China |
| Certificare | CE; FCC; RCM; MPTC; WPC; SDPPI; NTC; IMDA; SIRIM; TRA; EAC; MoC; ICASA; UKCA; KCC; VCCI; ANRT; RATEL; BIS; ANATEL; Telec; MOICT; Rohs; UkrSEPRO; iCTqatar; NOM |
| Bandă de frecvență | 2,4 GHz |
| Durata de viață a tastelor tastaturii | 10 milioane de caractere |
| Tastatura numerică | Da |
| Factor de formă al tastaturii | Dimensiune completă (100%) |
| Dispozitiv de orientare | Touchpad |
| Limbajul claviaturii | Engleză |
| Aspectul tastaturii | QWERTY |
| Comutator cu cheie pentru tastatură | Mecanic |
| Interfața dispozitivului | RF fără fir |
| Tehnologie de conectivitate | Fără fir |
| Utilizare recomandată | Universal |
Specificații
| Model | 805T1AA |
| Limbaj KB | ANGLIA |