Încărcătorul Lenovo Dual USB-C 65W GaN este produsul portabil și ușor suprem pentru încărcarea duală a PC-urilor și a altor dispozitive.
- Portabil și ușor pentru utilizări în deplasare;
- Două porturi USB-C pentru încărcarea simultană a PC-ului și a încă unui dispozitiv mobil;
- Putere de ieșire GaN de 65 W pentru încărcare sigură și rece
Lenovo G0A6065BEU. Tip încărcător: Interior, Tip sursă de alimentare: AC, Compatibilitate încărcător: Universal. Tensiune de intrare: 100 - 240 V. Număr de porturi USB Type-C: 2. Lungime cablu: 1,5 m, Culoare produs: Negru
Date logistice
| Perioada de garanție | 1 an(i) |
Certificate
| Certificare | ANATEL, AZ COC, BIS, BSMI, CCC, CE/IES, CMIM, EAC, ECAS, LVE+RoHS, GCC, KC, MOE, NRCs+SABS, RCM, Safety Mark, SEC, S-Mark, SONCAP, ST-COA, TISI, UA LVD+RoHS,UL |
Condiții operaționale
| Umiditatea relativă de funcționare (H-H) | 8 - 90% |
| Temperatura de funcționare (T-T) | 0 - 40 °C |
Date de ambalare
| Greutatea pachetului | 225 g |
| Înălțimea pachetului | 35 mm |
| Adâncimea pachetului | 120 mm |
| Lățimea pachetului | 120 mm |
Greutate și dimensiuni
| Greutate | 115 grame |
| Înălțime | 50 mm |
| Adâncime | 50 mm |
| Lățime | 30 mm |
Putere
| Putere de ieșire a portului 2 | 18 W |
| Putere de ieșire a portului 1 | 45 W |
| Putere maximă | 65 W |
| Curent de intrare | 1,5 A |
| Frecvența de intrare | 50/60 Hz |
| Tensiune de intrare | 100 - 240 V |
Design
| Indicatori LED | Nu |
| Lungimea cablului | 1,5 metri |
| Culoarea produsului | Negru |
Performanță
| Tipul încărcătorului | De interior |
| Număr de dispozitive conectate simultan (maxim) | 2 |
| Cantitatea porturilor USB Type-C | 2 |
| Tipul sursei de alimentare | AC |
| Compatibilitatea încărcătorului | Universal |
Specificații
| Nume model | G0A6065BEU |
MOBILE CHARGER USB-C 65W/G0A6065BEU LENOVO
- Producător: LENOVO
- Cod produs: G0A6065BEU
- Disponibilitate: În Stoc
-
169,49 lei

