Creată pentru profesioniști, tastatura oferă funcționalitate, confort și stil de neegalat. Tastatura elegantă și receptivă asigură o experiență de tastare silențioasă. Conectați-vă perfect la până la 3 dispozitive prin Bluetooth 5.3 și 2.4 GHz pentru o fiabilitate extrem de solidă - perfectă pentru creșterea productivității pe toate dispozitivele dvs.
- Receptor USB Lenovo Pro Unified fiabil de 2,4 GHz, Bluetooth 5.3 dual
- 95% materiale plastice reciclate post-consum, inclusiv 20% recuperate din produsele Lenovo
- Instrument software de personalizare: Lenovo Accessories și Display Manager
- Criptare AES-128 pentru a vă proteja securitatea
- Tastatură silențioasă cu profil redus, cu 3 zone, pentru tastare fără efort
- Indicator LED pentru tastatură: Baterie descărcată, CapsLock, NumLock, comutator 3 dispozitive
- Comenzi media dedicate cu o singură atingere (tastele F1-F12) pentru productivitate
- Picior reglabil cu înclinare și design al tastaturii rezistent la scurgeri
- Durată de viață a bateriei de până la 36 de luni (poate varia în funcție de utilizare)
Lenovo 4Y41S04697. Factor de formă al tastaturii: Dimensiune completă (100%), Tehnologie de conectivitate: Fără fir, Interfață dispozitiv: RF fără fir + Bluetooth, Comutator cheie tastatură: Comutator cheie cu cupolă metalică, Număr de taste tastatură: 111, Utilizare recomandată: Acasă/Birou. Culoarea produsului: Negru
Conținutul ambalajului
| Adaptor AC inclus | Nu |
| Baterii incluse | Da |
| Interfață receptor wireless | USB tip A |
| Receptor inclus | Da |
| Numărul de produse incluse | 1 PC(s) |
Date de ambalare
| Tip de pachet | Cutie |
| Greutatea pachetului | 631 grame |
| Înălțimea pachetului | 33 mm |
| Adâncimea pachetului | 146 mm |
| Lățimea pachetului | 461 mm |
Greutate și dimensiuni
| Greutatea tastaturii | 415 grame |
| Dimensiunile tastaturii (LxAxÎ) | 433,6 x 123,4 x 25,2 mm |
Condiții operaționale
| Umiditatea relativă de funcționare (H-H) | 20 - 95% |
| Temperatura de funcționare (T-T) | 0 - 40 °C |
Cerințe de sistem
| Sistemele de operare Windows suportate | Windows 10/Windows 11 |
Mouse
Putere
| Număr de baterii (tastatură) | 2 |
| Tipul bateriei tastaturii | AAA |
| Tipul sursei de alimentare | Baterie |
Design
| Indicatori LED | Da |
| Caracteristici de protecție | Rezistent la scurgeri |
| Culoarea produsului | Negru |
| Înălțime reglabilă a tastaturii | Da |
| Tastatură în stil insular | Da |
Claviatură
| Certificare | CB Marca TUV CE cTUVus FCC IC IMDA WPC BIS SIRIM NBTC-SDOC SDPPI NTC AITI TRC NCC BSMI MSIP VCCI JRF KVALITET ICASA TRA NTRA MOC PTA TIC EQM BOCRA ARCT ETA NCA POTRAZ |
| Algoritmi de securitate | AES pe 128 de biți |
| Versiunea Bluetooth | 5.4 |
| Tonalitate | 1,91 cm |
| Bandă de frecvență | 2,4 GHz |
| Taste rapide | Da |
| Taste Windows | Da |
| Durata de viață a tastelor tastaturii | 10 milioane de caractere |
| Numărul de taste al tastaturii | 111 |
| Tastatura numerică | Da |
| Factor de formă al tastaturii | Dimensiune completă (100%) |
| Dispozitiv de orientare | Nu |
| Comutator cu cheie pentru tastatură | Comutator cu cheie cu cupolă metalică |
| Interfața dispozitivului | RF fără fir + Bluetooth |
| Tehnologie de conectivitate | Fără fir |
| Utilizare recomandată | Acasă/Birou |