Tradiția Think a produselor de înaltă calitate continuă cu această tastatură USB de uz general. Durabilă și fiabilă, tastatura USB Lenovo Preferred Pro II este un companion perfect pentru PC-urile ThinkPad, ThinkCentre și ThinkStation, precum și pentru docuri. Designul modern și elegant este completat de taste prietenoase cu degetele, care pot rezista până la 10 milioane de clicuri în condiții normale de funcționare. Îmbunătățiți-vă eficiența de lucru cu tasta specializată Microsoft Copilot.
- Tastatură de dimensiuni normale, cu 3 zone.
- Taste de comutare bombate din cauciuc.
- Picioare reglabile înclinabile.
- Disponibil în mai multe machete lingvistice.
- Tastatura cu tasta Copilot, Copilot din Windows, este un asistent inteligent bazat pe inteligență artificială. Când Copilot nu este disponibil sau activat pe dispozitiv, apăsarea tastei Copilot va lansa Căutare Windows.
Lenovo 4Y41R64606. Factor de formă al tastaturii: Dimensiune completă (100%). Stil tastatură: Dreaptă. Tehnologie de conectivitate: Cu fir, Interfață dispozitiv: USB, Comutator cheie tastatură: Comutator cheie cu piston, Număr de taste tastatură: 104. Lungime cablu: 2 m. Utilizare recomandată: Acasă/Birou. Culoare produs: Negru
Conținutul ambalajului
| Numărul de produse incluse | 1 PC(s) |
Date de ambalare
| Tip de pachet | Cutie |
| Greutatea pachetului | 1,08 kg |
| Înălțimea pachetului | 42 mm |
| Adâncimea pachetului | 205 mm |
| Lățimea pachetului | 485 mm |
Greutate și dimensiuni
| Greutatea tastaturii | 820 de grame |
| Dimensiunile tastaturii (LxAxÎ) | 453 x 169 x 34 mm |
Condiții operaționale
| Umiditatea relativă de funcționare (H-H) | 15 - 60% |
| Temperatura de funcționare (T-T) | 0 - 40 °C |
Cerințe de sistem
| Sistemele de operare Windows suportate | Windows 10/Windows 11 |
Mouse
Putere
| Tipul sursei de alimentare | USB |
Caracteristici
| Lungimea cablului | 2 metri |
| Tipul conectorului USB | USB tip A |
Design
| Caracteristici de protecție | Rezistent la scurgeri |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tastatură în stil insular | Da |
| Stilul tastaturii | Drept |
| Iluminare de fundal | Nu |
Claviatură
| Certificare | CE, FCC, UL, TUV, KCC, AAA, VCCI, C-tick, BSMI, EAC, IC, CB |
| Tasta copilot | Da |
| Taste Windows | Da |
| Durata de viață a tastelor tastaturii | 10 milioane de caractere |
| Numărul de taste al tastaturii | 104 |
| Tastatura numerică | Da |
| Factor de formă al tastaturii | Dimensiune completă (100%) |
| Dispozitiv de orientare | Nu |
| Limbajul claviaturii | Rusă |
| Comutator cu cheie pentru tastatură | Comutator cu cheie cu piston |
| Interfața dispozitivului | USB |
| Tehnologie de conectivitate | Cu fir |
| Utilizare recomandată | Acasă/Birou |