Căștile intraauriculare Lenovo TWS (ediția X9) sunt concepute pentru o integrare impecabilă cu seria ThinkPad X9, echilibrând perfect munca și timpul liber. Alimentate de PC, acestea oferă un sunet Dolby Atmos® uimitor pentru o experiență audio captivantă. Cu anulare activă avansată a zgomotului și un sistem ENC cu trei microfoane, aceste căști oferă o claritate de neegalat, eliminând distragerile și sporindu-vă concentrarea.
- Ușor de conectat cu PC-ul X9
- Atingeți de trei ori pentru a comuta între dispozitive
- Comutator AI mod EQ (Întâlnire/Film/Muzică/Jocuri)
- 3 microfoane pe fiecare parte plus anularea zgomotului de la amprenta vocală pentru o calitate clară a apelurilor
- Anulare activă hibridă imersivă a zgomotului
- Bluetooth 5.3 BLE, conexiune dublă
- Suport Lenovo Commercial Vantage
Căști Lenovo TWS (ediția X9). Tip produs: Set căști. Tehnologie de conectivitate: Fără fir, Bluetooth. Utilizare recomandată: Business/Zilnic. Frecvență căști: 20 - 20000 Hz. Rază de acțiune wireless: 10 m. Lungime cablu: 0,3 m. Greutate: 47 g. Culoare produs: Turcoaz
Specificații
| Greutatea netă a produsului | 0,047 kg |
Putere
| Port de încărcare USB Type-C | Da |
Conținutul ambalajului
| Accesorii incluse în set | 3 dimensiuni de dopuri de urechi din silicon |
| Cabluri incluse | USB tip C |
| Card de garanție | Da |
| Ghid de pornire rapidă | Da |
Date de ambalare
| Tip de pachet | Cutie |
| Înălțimea pachetului | 37 mm |
| Adâncimea pachetului | 106 mm |
| Lățimea pachetului | 107 mm |
Greutate și dimensiuni
| Greutate | 47 de grame |
Condiții operaționale
| Temperatura de depozitare (T-T) | 20 - 90 °C |
| Temperatura de funcționare (T-T) | 5 - 35 °C |
Cerințe de sistem
| Sisteme de operare mobile acceptate | Android/iOS |
| Sistemele de operare Windows suportate | Windows 10/Windows 11 |
Baterie
| Capacitatea bateriei (cutie de încărcare) | 500 mAh |
| Timp de reîncărcare a bateriei (cutie de încărcare) | 1,5 ore |
| Timp de redare audio continuă (cu carcasă de încărcare) | 36 de ore |
| Timp de redare audio continuă | 7 ore |
| Capacitatea bateriei căștii stângi | 40 mAh |
| Capacitatea bateriei căștii drepte | 40 mAh |
| Tensiune de intrare (cutie de încărcare) | 5 V |
| Tip baterie | Baterie încorporată |
| Funcționează cu baterii | Da |
Microfon
| Număr de microfoane | 6 |
| Sensibilitate microfon | -38 dB |
| Tipul de microfon | Încorporat |
Căști
| Distorsiune armonică totală (THD) | 1% |
| Tipul de șofer | Dinamic |
| Unitate de șofer | 1,22 cm |
| Impedanță | 16 Ω |
| Frecvența căștilor | 20 - 20000 Hz |
| Cuplare urechi | Intraural |
Porturi și interfețe
| Rază de acțiune wireless | 10 metri |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Da |
| Tehnologie de conectivitate | Fără fir |
Performanță
| Certificare | CB, BQB, CE, marca TUV, UKCA, RCM, EAC, cTUVus, FCC, ICES, WPC, BIS, SRRC, SIRIM, KC, IMDA,SDOC, SDPPI, JRF, RAMATEL, ANATEL, BSMI, NCC, ICASA |
| Raport semnal-zgomot (SNR) | 64 dB |
| Lungimea cablului | 0,3 metri |
| Tip de control | Atingere |
| Tipul unității de control | Unitate de control supraauriculară |
| Culoarea produsului | Turcoaz |
| Tipul căștilor | Stereofonic |
| Utilizare recomandată | Afaceri/Zilnic |
| Stilul de purtare | Intraauricular |
| Tip produs | Căști |
HEADSET WIRELESS TWS/X9 EDITION 4XD1R31390 LENOVO
- Producător: LENOVO
- Cod produs: 4XD1R31390
- Disponibilitate: În Stoc
-
336,15 lei

