Tastatura și mouse-ul combinate cu fir Lenovo Essential simplifică lucrurile. Această tastatură și mouse durabile se conectează la orice port USB, oferind o fiabilitate prin cablu pe care vă puteți baza. Membrana rezistentă și impermeabilă poate gestiona scurgerile accidentale de lichide fără a risca performanța. Bucurați-vă de o tastare confortabilă cu taste silențioase și tastatură numerică într-un design modern, care economisește spațiu. Îmbunătățiți-vă eficiența de lucru cu tasta specializată Microsoft Copilot. Un mouse ergonomic de dimensiuni normale oferă confort și suport pentru utilizare pe tot parcursul zilei. Creșteți-vă productivitatea în timp ce finalizați fără probleme sarcinile cu senzorul optic de înaltă rezoluție de 1600 DPI.
- Conexiune USB prin cablu atât pentru tastatură, cât și pentru mouse.
- Tastatură cu 2,5 zone și tastatură numerică dedicată.
- Picior reglabil cu înclinare și design al tastaturii rezistent la scurgeri.
- Mouse ambidextru de dimensiuni normale.
- Senzor optic și rezoluție de 1600 DPI.
- Tastatura cu tasta Copilot, Copilot din Windows, este un asistent inteligent bazat pe inteligență artificială. Când Copilot nu este disponibil sau activat pe dispozitiv, apăsarea tastei Copilot va lansa Căutare Windows.
Lenovo 4X31R64428. Factor de formă al tastaturii: Dimensiune completă (100%), Tehnologie de conectivitate: Cu fir, Interfață dispozitiv: USB. Lungime cablu: 1,8 m. Utilizare recomandată: Acasă/Birou. Culoarea produsului: Negru. Mouse inclus.
Conținutul ambalajului
| Adaptor AC inclus | Nu |
| Numărul de produse incluse | 2 buc. |
Date de ambalare
| Tip de pachet | Cutie |
| Greutatea pachetului | 910 grame |
| Înălțimea pachetului | 45 mm |
| Adâncimea pachetului | 179 mm |
| Lățimea pachetului | 508 mm |
Greutate și dimensiuni
| Greutatea mouse-ului | 69 de grame |
| Dimensiuni mouse (LxAxÎ) | 111 x 62 x 34 mm |
| Greutatea tastaturii | 570 de grame |
| Dimensiunile tastaturii (LxAxÎ) | 424 x 146 x 20 mm |
Condiții operaționale
| Umiditatea relativă de funcționare (H-H) | 15 - 60% |
| Temperatura de funcționare (T-T) | 0 - 40 °C |
Cerințe de sistem
| Sistemele de operare Windows suportate | Windows 10/Windows 11 |
Mouse
| Durabilitatea butoanelor (milioane de clicuri) | 1 |
| Lungimea cablului mouse-ului | 1,8 metri |
| Tip de derulare | Roată |
| Derulați | Da |
| Tipul butoanelor | Butoane apăsate |
| Cantitate nasturi | 3 |
| Rezoluția mișcării | 1600 DPI |
| Tehnologie de detectare a mișcării | Optic |
| Factor de formă | Ambidextru |
| Mouse inclus | Da |
Putere
| Tipul sursei de alimentare | USB |
Caracteristici
| Lungimea cablului | 1,8 metri |
| Tipul conectorului USB | USB tip A |
Design
| Caracteristici de protecție | Rezistent la scurgeri |
| Culoarea produsului | Negru |
| Înălțime reglabilă a tastaturii | Da |
| Iluminare de fundal | Nu |
Claviatură
| Certificare | AAA, BSMI, CB, CE, C-tick, EAC, FCC, IC, KCC, TUV, UL, VCCI |
| Tonalitate | 1,95 cm |
| Tasta copilot | Da |
| Taste Windows | Da |
| Durata de viață a tastelor tastaturii | 10 milioane de caractere |
| Tastatura numerică | Da |
| Factor de formă al tastaturii | Dimensiune completă (100%) |
| Dispozitiv de orientare | Nu |
| Limbajul claviaturii | Română |
| Interfața dispozitivului | USB |
| Tehnologie de conectivitate | Cu fir |
| Utilizare recomandată | Acasă/Birou |